«АЛ-КО Кобер» оголошує про запуск електронного Гарантійного талона

«АЛ-КО Кобер» оголошує про запуск електронного Гарантійного талона

Гарантійний документ в електронному вигляді буде мати таку ж силу, як і традиційний друкований Гарантійний талон.

Велика Димерка (Україна). Українське представництво німецької компанії AL-KO, яка відома, в тому числі, впровадженням IT-інновацій в області розумного садівництва, оголошує про запуск електронного Гарантійного талона.

Оформление электронного Гарантийного талона

Тепер покупцеві не потрібно буде турбуватися про оформлення друкованого документа, а достатньо зберегти електронну версію Гарантійного талона у вигляді PDF-файлу. Структура електронного Гарантійного талона повністю відповідає паперовій версії. За бажанням покупця Гарантійний талон також може бути роздрукований.

Оформлення електронного Гарантійного талона

Технічно електронний Гарантійний талон оформляється продавцем під час операції купівлі-продажу і надається клієнтові у вигляді PDF-файлу. Електронний Гарантійний талон може бути одержаний покупцем:

  • за допомогою електронної пошти у вигляді вкладеного документа;
  • за допомогою посилання для завантаження, яке доставляється СМС-повідомленням.

Дія Гарантійного талона

Всі авторизовані сервісні центри AL-KO продовжують приймати як паперові, так і електронні версії Гарантійного талона. Якщо необхідно, авторизація клієнта і товару проводиться шляхом ідентифікації:

  • за номером телефону клієнта;
  • за штрих-кодом пакування товару;
  • за заводським номером, зазначеним на корпусі виробу.

Запуск електронного Гарантійного талона покликаний спростити здійснення покупок і оформлення офіційної гарантії в онлайнових точках продажів, включаючи офіційний інтернет-магазин і інтернет-магазини дилерів і дистриб’юторів техніки AL-KO.

Завантажити офіційне підтвердження ТОВ «АЛ-КО Кобер» про запуск електронного Гарантійного талона можна за посиланням: PDF, JPEG.

Приклад оформленого Гарантійного талона теж доступний для завантаження: PDF.