Автопричіпна техніка AL-KO: українське представництво оголосило про запуск нового сайту

Автопричіпна техніка AL-KO: українське представництво оголосило про запуск нового сайту

Представництво компанії «АЛ-КО Кобер» в Україні розширює свою присутність в інтернеті. На додаток до офіційного сайту та інтернет-магазину з продажу садової техніки став доступний ресурс al-ko-tech.com.ua, який присвячений ще одному важливому напрямку в діяльності німецького бренду – автопричепній техніці та автомобільним комплектувальним.

Багатьом українським споживачам, знайомим із продукцією AL-KO, компанія відома передусім як виробник високоякісного садового обладнання AL-KO і solo by AL-KO. При цьому далеко не всі знають, що компанія, створена 1931 року Алоїсом Кобером на базі слюсарної майстерні, спочатку займалася виготовленням саме автомобільних запчастин.

AL-KO займається виробництвом автомобільних шасі, систем підвіски, багажних систем, причіпних пристроїв та інших комплектувальних для автомобіля.
AL-KO займається виробництвом автомобільних шасі, систем підвіски, багажних систем, причіпних пристроїв та інших комплектувальних для автомобіля.

Лише з часом AL-KO стала садовим брендом і ще пізніше – виробником вентиляційного обладнання. За 90 років плідної роботи німецька компанія зросла до глобального світового гравця, істотно розширивши портфель своєї продукції. Проте і донині автомобільні комплектувальні AL-KO залишаються символом надійності і якості та зберігають провідну роль у виробничому досьє німецької компанії.

Читайте також: Ходова для житлового трейлера: оптимальний вибір

Злиття автомобільного підрозділу AL-KO і Dexter

2016 року автомобільний підрозділ AL-KO Fahrzeugtechnik («АЛ-КО Автопричіпна техніка») об’єднався з Dexter Axle – північноамериканським виробником осей для причепів, гальм і супутніх комплектувальних, утворивши компанію DexKo Global Inc. Альянс американського і європейського брендів, що займаються виготовленням компонентів для автобудинків, туристичних і вантажних причепів, а також легких вантажних автомобілів, дозволив створити найбільшого в світі виробника в своїй ніші.

Більш того, в 2017 році американський інвестиційний фонд KPS Capital Partners придбав мажоритарну частину акцій DexKo Global Inc., включаючи частку AL-KO, що дозволило сформувати нову стратегію розвитку. І це вивело компанію на новий рівень.

Автопричіпний підрозділ AL-KO в Україні

Український офіс AL-KO був відкритий в 2004 році. Через кілька років успішного розвитку материнська компанія вирішила виділити бюджет на будівництво в Україні окремого виробничо-складського та офісного приміщення площею понад 4000 м2. Будівля була зведена в селі Велика Димерка під Києвом в жовтні 2013 року. Об’єкт розташований на власній земельній ділянці AL-KO площею понад 2 гектари. Саме тут працюють два основних структурних підрозділи компанії AL-KO в Україні, які займаються садово-городньою і автопричіпною технікою.

Комплектувальні AL-KO застосовують для збирання автобудинків, туристичних причепів, легких вантажних автомобілів і вантажних причепів.
Комплектувальні AL-KO застосовують для збирання автобудинків, туристичних причепів, легких вантажних автомобілів і вантажних причепів.

В українському автопричіпному підрозділі AL-KO є вже понад 190 партнерів по всій країні, включно з виробниками і продавцями запчастин, а також сервісні центри, національні мережі будівельних супермаркетів України і автосервісів, а крім того – інтернет-магазини. Більш повна інформація про телефони, адреси, сервісних представників і дилерів компанії доступна на сайті al-ko-tech.com.ua. На окрему увагу заслуговує каталог товарів із рекомендованими цінами і розділи, присвячені технічним характеристикам обладнання.

Читайте також: Житловий автопричіп: яке посвідчення водія знадобиться для подорожей Європою

Вибирайте продукцію AL-KO і не сумнівайтеся в надійності та якості товарів німецького бренду.

Dmytro Romanchenko

Керівник відділу електронної комерції представництва АЛ-КО в Україні.

Залишити відповідь