AL-KO пропонує оригінальні запчастини та комплектувальні для основних лінійок садової техніки

AL-KO пропонує оригінальні запчастини та комплектувальні для основних лінійок садової техніки

Навіть найнадійніша і довговічна техніка з часом зношується, і пристрої потребують техобслуговування та ремонту. Щоб поновити комплектувальні для газонокосарок, мотокіс, тримерів і ланцюгових пил, ми рекомендуємо використовувати тільки сертифіковані запасні частини і витратні матеріали. Оригінальні запчастини AL-KO і solo by AL-KO, а також комплектувальні та витратні матеріали Briggs & Stratton і Oregon можна купити у дилерів або в інтернет-магазині компанії.

AL-KO гарантує якість і надійність всіх запчастин і витратних матеріалів, які офіційно поставляються на склади і в сервісні центри. Оригінальні товари оптимально підходять до наявних лінійок садових пристроїв, і тільки у разі їхнього використання компанія зберігає за собою гарантійні зобов’язання після необхідного гарантійного ремонту або чергового сервісного обслуговування. До того ж подібний підхід до догляду за садовою технікою забезпечує необхідну довговічність і надійність садового обладнання.

Нижче ми пропонуємо список найбільш затребуваних позицій запчастин і витратних матеріалів, які доступні на сайті і в магазинах компанії.

1. Ножі й сервіс-комплекти для колісних газонокосарок

Колісні газонокосарки AL-KO і solo by AL-KO оснащують двигунами AL-KO, Briggs & Stratton або Honda, і для догляду за технікою можуть знадобитися спеціальні засоби. Крім оригінальних товарів AL-KO компанія пропонує ексклюзивну продукцію Briggs & Stratton, чиїм дистриб’ютором українське представництво «АЛ-КО Кобер» стало в 2020 році.

Лопатеві ножі колісних газонокосарок потребують стабілізації, і їхню заточку краще виконувати в сервісних центрах.
Лопатеві ножі колісних газонокосарок потребують стабілізації, і їхню заточку краще виконувати в сервісних центрах.

Для догляду за газонокосарками можуть знадобитися:

  • Запасні ножі діаметром від 32 до 51 см. З часом ножі колісних пристроїв затуплюються. Для заточування різальних крайок краще звернутися в сервісний центр, а також придбати додаткові леза.
  • Комплекти для догляду за газонокосарками і зручний чохол Briggs & Stratton знадобляться для обслуговування бензинової техніки. В сервісний комплект для колісних газонокосарок AL-KO входить зручний насос, воронка і ємність для швидкої заміни оливи, а стартовий набір на додаток до цих трьох позицій включає каністру для бензину обсягом 5 л і дві ємності об’ємом 0,6 л з оливою для чотиритактних двигунів.

Читайте також: «АЛ-КО Кобер» стала офіційним представником Briggs&Stratton

Згодом косильна гарнітура бензинових мотокіс притупляється і вимагає заточування або заміни.
Згодом косильна гарнітура бензинових мотокіс притупляється і вимагає заточування або заміни.

2. Косильна гарнітура для тримерів і мотокіс

Регулярна робота з бензиновими, електричними або акумуляторними тримерами і мотокосами супроводжується періодичною заміною різального обладнання. Найбільш затребувані:

  • Лопатеві ножі із загартованої сталі. Вони потрібні для якісної стрижки щільних багаторічних бур’янів і порослі чагарників. Як і у випадку з ножами для колісних газонокосарок, заточку лопатевих ножів тримерів і мотокіс рекомендується проводити в сервісних центрах.
  • Шпульки з волосінню і мотки косильної струни діаметром від 1,3 до 3,0 мм теж потрібні для заміни косильного оснащення. Ви можете купити як заправлені косильні касети з волосінню, так і додаткові мотки волосінні круглого і квадратного перетину довжиною від 15 до 69 м.

Читайте також: Адреси нових компаній у мережі дилерів «АЛ-КО Кобер» доступні на офіційному сайті

AL-KO оснащує ланцюгові пили оригінальними різальними комплектувальними компанії Oregon.
AL-KO оснащує ланцюгові пили оригінальними різальними комплектувальними компанії Oregon.

3. Шини і ланцюги для ланцюгових пил

AL-KO рекомендує регулярно міняти різальну гарнітуру бензинових, електричних або акумуляторних пил, використовуючи зокрема оригінальні запчастини Oregon. Продукцією цієї американської компанії офіційно комплектуються лінійки садових ланцюгових пил AL-KO і solo by AL-KO.

4. Моторна олива для бензинової техніки

Для обслуговування дво- і чотиритактних бензинових двигунів газонокосарок, мотокіс і ланцюгових пилок використовують різні марки моторної оливи.

Для обслуговування двигунів колісних газонокосарок краще використовувати сертифіковану чотиритактну моторну оливу.
Для обслуговування двигунів колісних газонокосарок краще використовувати сертифіковану чотиритактну моторну оливу.
  • Двотактна олива на напівсинтетичній основі потрібна для приготування робочої суміші з бензином і заправки ланцюгових пил і мотокіс. Сертифікований склад такої оливи включає стабілізатори, що забезпечують можливість зберігання паливної суміші до одного місяця.
  • Чотиритактну оливу використовують для обслуговування колісних газонокосарок та іншої колісної бензинової техніки. У продажу є ємності з мастилом від 0,6 до 200 л. Оригінальні склади від компанії AL-KO використовують для різних умов експлуатації та забезпечують чудовий захист двигунів від корозії.

Купити запчастини, комплектувальні та витратні матеріали можна у дилерів і в онлайн-магазині компанії.

Олексій Васильченко

Блогер і журналіст, експерт у сфері садової техніки, будівельних технологій та приватного домогосподарства.

Залишити відповідь