Газові грилі Masport дбають про розмірений спосіб життя «по-новозеландські»

Газові грилі Masport дбають про розмірений спосіб життя «по-новозеландські»

Від моменту придбання компанії Masport – лідеру ринку з Нової Зеландії – AL-KO Gardentech пропонує високоякісну продукцію для барбекю. Крім того, в наявності широкий асортимент товарів для саду та газону, в тому числі газонокосарки, трактори-газонокосарки, культиватори, подрібнювачі та обігрівачі для терас.

Компанія Masport вже понад 100 років представляє на ринку якісну продукцію за доступними цінами.

Газові грилі Masport

Великий асортимент грилів має цілий ряд додаткових функцій, завдяки яким можна якнайкраще реалізовувати кулінарне мистецтво.

 • Високоякісна обробка: довговічна нержавіюча сталь, емальовані вузли, благородний дзеркальний лак і продумані деталі.
 • Широке оглядове вікно: завдяки йому зручно спостерігати за процесом приготування.
 • Практична індикація температури: в будь-який час можна побачити показники температури у камері гриля.
 • Розумний боковий пальник: завдяки бічному пальнику потужністю 3,0 кВт створюються додаткові можливості приготування.
 • Продумане устаткування: столики, бічні пальники, відкривачка для пляшок тощо: завдяки такому обладнанню готування на грилі створює незабутні враження.
 • Газові балони можна зручно розмістити у закритій тумбі за подвійними дверима. Для транспортування гриль обладнаний чотирма направляючими роликами з можливістю гальмування і блокування. В комплект поставки входить стійкий до дії ультрафіолетового проміння чохол.

Читайте також: 11 корисних порад щодо приготування страв на грилях Masport

газовий гриль S/S4Гриль S/S4

Першокласний газовий гриль S/S4, виготовлений із високоякісної сталі, дозволяє влаштовувати барбекю на найвищому рівні. Він вражає не лише чудовим зовнішнім виглядом, а й своїми технічним характеристиками і вишуканими дрібницями.

 • 4 високоякісні газові пальники з нержавіючої сталі класу 304 (3,5 кВт).
 • Надійна інтегрована система запалювання.
 • Індикатор температури для контролю приготування.
 • Додатковий боковий пальник для розширених можливостей приготування (3,0 кВт).
 • Повністю з нержавіючої сталі, система управління з підсвічуванням.

З лівого боку цей гриль має окрему керамічну конфорку для приготування інших страв. З правого боку влаштовано зручний панельний столик. В камері гриля є додатковий простір для підтримання страв у теплому стані. На загальному фоні корпусу вишукано виділяються елементи управління із підсвічуванням.

Гриль MB 4000

газовий гриль MB 4000Високоякісне порошкове покриття рояльним лаком надає газовому грилю MB 4000 благородного дизайну. Він має привабливий зовнішній вигляд та робить саме те, для чого призначений: на цьому грилі ідеально готувати завдяки багатьом функціям.

 • 4 високоякісні газові пальники з нержавіючої сталі 304 класу (3,5 кВт).
 • Надійна інтегрована система запалювання.
 • Індикатор температури для контролю приготування.
 • Додатковий боковий пальник для розширених можливостей приготування (3,0 кВт).
 • Кришка з великим оглядовим вікном.

Для контролю ступеня приготування гриль обладнаний термометром та великим вікном у кришці. Корпус, решітка та гриль-пластина покриті емаллю, що забезпечує надзвичайно тривалий термін служби. З правого боку гриль обладнаний висувною дошкою для нарізання, а також виготовленим із високоякісної сталі контейнером для додаткових інгредієнтів або відходів. З лівого боку розташований додатковий боковий пальник, який створює розширені можливості для приготування. В камері гриля є простір для підтримання страв у теплому стані. Вмонтована відкривачка для пляшок є ще однією практичною деталлю.

Читайте також: 5 смачних рецептів для газових грилів Masport

Гриль Maestro Black

Газовий гриль MaestroГазовий гриль Maestro, обладнаний найсучаснішими елементами, виглядає стильно та вишукано. Він захоплює своєю компактністю та є ефективним помічником для приготування страв.

 • 4 високоякісні газові пальники з нержавіючої сталі класу 304 (3,5 кВт).
 • Надійна інтегрована система запалювання.
 • Індикатор температури для контролю приготування.
 • Додатковий бічний пальник для розширених можливостей приготування (3,0 кВт).
 • Додаткова керамічна задня конфорка для більш гнучкого застосування (3,5 кВт).

Для контролю ступеня приготування гриль обладнаний термометром, вмонтованим в закриту кришку. Корпус, решітка та гриль-пластина вкриті емаллю, що забезпечує особливо тривалий термін служби. З правого боку гриль обладнаний окремою керамічною конфоркою, а з лівого – зручним відсіком для зберігання продуктів. В камері є додатковий простір для підтримання страв у теплому стані.

Всю представлену продукцію можна придбати в онлайн-магазині AL-KO та у відповідних дистриб’юторів.

Газові грилі Masport

Історія Masport

Компанія Masport Limited була заснована як сімейне підприємство 1910 року в Окленді, Новій Зеландії. Відтоді марка Masport стала символом гарної якості та надійного обладнання для застосування на відкритому повітрі для багатьох поколінь новозеландців. Через рік компанія заснувала завод із виробництва вакуумних насосів і стаціонарних двигунів для цілої низки сільськогосподарських пристроїв. Створивши міцну сільськогосподарську базу, 1930 року Masport почала випускати свої перші косарки, а через 8 років – першу в Новій Зеландії бензинову газонокосарку. Слава компанії зростала завдяки її рекордним технічним досягненням, підприємство збільшувалося через розширення асортименту продукції для сільського господарства, садівництва та догляду за газонами.

Сьогодні Masport спеціалізується на виробництві такого обладнання, як газонокосарки, подрібнювачі, культиватори та пристрої для відпочинку на відкритому повітрі, як то грилі та обігрівачі для терас. Компанія продовжує користуватися відмінною репутацією, поставляючи якісну продукцію і експортуючи її в понад 40 країн світу.

Замовити газові грилі Masport можна в онлайн-магазині.

Залишити відповідь