11 корисних порад щодо приготування страв на грилях Masport

11 корисних порад щодо приготування страв на грилях Masport

Усе найважливіше для ідеальної насолоди стравами гриль

Ці 11 корисних порад допоможуть вам приготувати ідеальні страви на газовому грилі Masport:

1. Для підготовки гриля запаліть газовий пальник при відкритій кришці і виставте максимальний температурний режим. Збавте температуру, закрийте кришку, щоб гриль нагрівся, – це триватиме приблизно 5-10 хвилин.

2. Як правило, варто виставляти низький або середній температурний режим, якщо ви плануєте готувати на грилі рибу, овочі або фрукти. На середньому вогні смажать яловичину, свинину, баранину або м’ясо птиці. Високу температуру виставляють лише для смаження стейків.

3. Для приготування маринадів підходять різні натуральні інгредієнти з сильним ароматом, наприклад, томатна паста, соєвий соус, патока або фруктові соки. Останні (зокрема, лимонний сік) роблять м’ясо особливо ніжним. М’ясо потрібно маринувати впродовж кількох годин, найкраще поставити на ніч у холодильник.

4. Щоб дізнатись, що гриль достатньо нагрівся, вилийте на його поверхню одну чайну ложку води. Якщо вода розділиться в різних напрямках на маленькі краплинки, то можна починати готувати.

11 корисних порад для грилей Masport

5. Не кладіть занадто багато продуктів на поверхню гриля. Найкраще грилювати страви по черзі.

6. Обсмажте м’ясо з одного боку певний час, змастіть зверху олією або вершковим маслом і переверніть. Смажте до повної готовності. Пам’ятайте, що другий бік, як правило, готується швидше.

7. Якщо ви використовуєте спеціальний набір Masport для запікання, рекомендуємо поставити під низ спеціальну ємність для жиру. Через регулярні проміжки часу варто поливати м’ясо зібраною рідиною, щоб воно залишалось соковитим. Як варіант можна поливати маринадом.

8. Знімайте рожен із гриля тільки в спеціальних термостійких рукавицях.

Цікаві ідеї грилей Masport

9. Задня конфорка в грилі Maestro призначена спеціально для швидкого смаження за високої температури, тобто ідеально підходить для отримання хрусткої скоринки. Проте не готуйте надто довго, щоб страви не обвуглились. Для цього рекомендують використовувати спеціальний термометр.

10. Якщо ви готуєте соус на грилі, його потрібно постійно перемішувати, щоб він не підгорів.

11. Для чищення гриля запаліть усі пальники, опустіть кришку та почекайте 10 хвилин. Дайте йому охолонути, після цього видаліть бруд металевою щіткою або губкою. Помийте решітку та поверхню гриля гарячою водою з неагресивним мийним засобом, ополосніть та залиште сохнути.

Як готувати на грилях Masport

AL-KO бажаємо вам веселої гриль-вечірки!

Вибрати і замовити газові грилі Masport можна в онлайн-магазині.

Залишити відповідь