Легкість у новому вимірі: пояс для акумуляторів Energy Flex та Power Flex

Легкість у новому вимірі: пояс для акумуляторів Energy Flex та Power Flex

Завдяки акумуляторному поясу AL-KO пропонує найлегші акумуляторні пристрої, які на даний час доступні на ринку серед найпотужніших 40 В приладів.

Вкотре AL-KO Gardentech доводить, що відповідає званню інноваційного виробника високоякісної садової техніки. Тепер, з новим акумуляторним поясом BBA 40 з адаптером для приладів із сімейства пристроїв із акумуляторною технологією Energy Flex та з новим акумуляторним поясом Solo by AL-KO BBА 40 робота в саду стає ще більш зручною.

Завдяки новому поясу ми отримали симбіоз сімейств акумуляторних приладів Power Flex і Energy Flex. Користувачі приладів Energy Flex отримують легкий доступ до високоякісного спеціалізованого асортименту Power Flex. Ручні інструменти Power Flex, в свою чергу, можуть працювати на акумуляторах Energy Flex.

Акумуляторний пояс AL-KO з адаптером BBA 40

Після придбання нового акумуляторного пояса BBA 40 під час виконання робіт у саду користувачеві вже не потрібно носити акумулятор безпосередньо в пристрої. Тепер можна витягнути його із приладу Energy Flex та зручно закріпити на поясі ВВА 40. В прилад вставляється лише дуже легкий акумуляторний адаптер вагою менше 200 г. В результаті значно полегшилося виконання робіт при використанні усіх ручних приладів із серії Energy Flex, наприклад, повітродувки для збирання листя LB 4060, повітродувки-пилососа для збирання листя LBV 4090, кущоріза HT 4055, мотопили CS 4030 і мультиінструмента MT 40. Окрім того, підвищений комфорт під час носіння забезпечується повномірною обшивкою пояса та силіконовими подушками, розташованими зі зворотного боку слоту для акумуляторів.

Завдяки зменшенню ваги приладів Energy Flex з 1,1 кг приблизно до 30 % вдалось значно розвантажити руки. Наприклад, при порівнянні ваги конкурентної продукції в сегменті кущорізів і повітродувок потужністю 40 В було доведено, що в комбінації з акумуляторним поясом BBA 40 вироби AL-KO Gardentech є найлегшими садовими інструментами серед найпотужніших 40-вольтних приладів.

Легкість у новому вимірі: пояс для акумуляторів Energy Flex та Power Flex

Зручно та просто

Вставте в прилад легкий за своєю вагою адаптер замість акумулятора, акумулятор зафіксуйте на поясі, з’єднайте адаптер із акумулятором за допомогою кабелю – і прилад готовий до експлуатації!

Для досягнення оптимальної свободи рухів у той час, коли ви не працюєте в саду, адаптер можна залишити в садовому інструменті. Просто витягніть кабель із акумуляторного адаптера і зафіксуйте на поясі.

Додаткові переваги

Користувачі, які придбають собі акумуляторний пояс BBA 40, додатково отримають полегшений доступ до високоякісного спеціалізованого асортименту Power Flex. Для цього кабель потрібно просто витягнути з адаптера та вставити безпосередньо в прилади з серії Power Flex: у повітродувку для збирання листя LB 4250, кущорізи HT 4245, HT 4260 або мотопили CS 4235.

Акумуляторний пояс Solo by AL-KO ВВ 40

Новий акумуляторний пояс Solo by AL-KO ВВ 40 дозволяє зручно працювати з потужними, напівпрофесійними інструментами з серії Power Flex, наприклад, з такими як: повітродувка для збирання листя LB 4250, кущорізи HT 4245, HT 4260 або мотопили CS 4235, відтепер також із використанням 40-вольтних акумуляторів сімейства Energy Flex.

Докупивши недорогий адаптер Energy Flex, садоводи-аматори отримують додатковий доступ до повного асортименту ручних садових інструментів AL-KO з акумуляторної серії Energy Flex. Для цього потрібно придбати акумуляторний адаптер у спеціалізованому магазині, вставити штекер безпосередньо в адаптер, а адаптер з підключеним кабелем вставити в прилад Energy Flex.

Для тривалої і продуктивної роботи запасний акумулятор можна зручно розмістити на новому, універсальному поясі. До того ж приємна обшивка пояса забезпечує найкращий комфорт під час виконання складних робіт.

Вибрати і замовити акумуляторну садову техніку можна в онлайн-магазині.