Гарний сад – гарне тіло: поради для фітнесу в саду

Гарний сад – гарне тіло: поради для фітнесу в саду

Якщо ви належите до тих садоводів, які оголосили війну зайвим кілограмам, ми готові вас порадувати: 300 калорій можна спалити за годину активної роботи в саду. Це приблизно стільки ж, скільки при півгодинній пробіжці. Дотримуйтесь наших рекомендацій, та у вас неодмінно все вийде.

Рекомендація 1. Ні жарко, ні холодно – виберіть правильний одяг

Під час роботи в саду ви постійно рухаєтеся, тож швидко пітнієте. Проте одягайтеся тепло, щоб не застудитися. Рекомендовано носити одяг, який пропускає повітря до тіла, а піт і вологу назовні і при цьому лишається теплим. Крім того, він повинен захищати вас від пошкоджень.

Рекомендація 2. Розминка. Розтягуйтеся і підтягуйтеся, як виноградна лоза

Перед тим як взятися до роботи в саду, розігрійте тіло. Це попередить розтягнення і травми. На початку розминки пройдіться у швидкому темпі ділянкою та обміркуйте, за що ви візьметеся найперше.

Роботи низько над землею краще робити, стоячи на колінах, що корисніше для спини

Потягніться і повільно поверніть голову в один та інший боки, а потім покрутіть зап’ястками. Розімніть ноги: для цього поставте одну ногу на садову лавку, а опорну розпряміть. Обережно нахиліться вперед верхньою частиною тулуба і утримуйте напруження близько 20 секунд. Потім поміняйте ногу.

Читайте також: Вікенд з AL-KO: чим зацікавити дитину в саду

Рекомендація 3. Розвантаження спини під час роботи на землі

Виконуйте роботу на землі завжди на колінах. Так ви розвантажите спину. Візьміть із собою підкладку під коліна, щоб було зручніше, і втягуйте живіт завжди у напрямку хребта. Це стабілізує поперек і одночасно тренує черевний прес.

Рекомендація 4. Робота з живоплотом – це робота рук

Звісно, що під час робіт у саду руки перебувають у постійному русі. Це добре зміцнює м’язи. Для приведення біцепсів у форму зрізайте траву садовими ножицями. Вага інструмента тренує мускулатуру шиї та плечей. Пам’ятайте: тримайте спину завжди прямо і не згинайтеся у тазостегновому суглобі.

Пройдіться косаркою по газону, і ви відчуєте, як підкачалися всі м’язи тіла

Рекомендація 5. Геть газон, геть кілограми

Стрижка газону – це найефективніший убивця калорій серед садових робіт, який спалює 220 калорій за півгодини. Щоб пройтися з косаркою з пункту А до пункту Б, мають бути задіяні дуже багато груп м’язів тіла. Важлива умова – косарка повинна бути без приводу коліс.

Читайте також: 5 критеріїв для вибору колісної газонокосарки

Необхідні інструменти для роботи в саду ви знайдете в нашому онлайн-магазині.

Залишити відповідь