«АЛ-КО Кобер» стала офіційним представником Briggs&Stratton

«АЛ-КО Кобер» стала офіційним представником Briggs&Stratton

Клієнти AL-KO тепер отримають можливість скористатися розширеною лінійкою витратних матеріалів, комплектуючих, засобів для догляду та наборів для обслуговування двигунів іменитої американської компанії. Завдяки збільшенню доступного асортименту запасних частин Briggs&Stratton застосування садової техніки AL-KO в Україні стане ще надійніше і простіше.

Briggs&StrattonСилове обладнання Briggs&Stratton встановлено на окремих моделях колісних і фронтальних бензинових газонокосарок, культиваторів і садових тракторів AL-KO і Solo by AL-KO. Перевага цих потужних моторів із повітряним охолодженням у тому, що вони витрачають менше оливи і більш довговічні порівняно з багатьма іншими моделями 4-тактних двигунів.

Ресурс двигунів Briggs&Stratton, а значить і довговічність техніки AL-KO збільшуються через менше нагрівання обладнання і більш тривале збереження мастильних властивостей моторної оливи. До того ж термін експлуатації двигунів подовжується завдяки використанню офіційних комплектуючих, які рекомендовані виробником, – повітряних і мастильних фільтрів, свічок запалювання і моторної оливи.

лінійка запчастин для двигунів Briggs&Stratton

Оновлена лінійка запчастин, комплектуючих, засобів для догляду та наборів для обслуговування двигунів Briggs&Stratton буде доступна в офіційних магазинах AL-KO, а також у дилерській мережі.

Читайте також: «АЛ-КО Кобер» оголошує про запуск електронного Гарантійного талона

Dmytro Romanchenko

Керівник відділу електронної комерції представництва АЛ-КО в Україні.