«АЛ-КО Кобер» – краще підприємство України 2019. Компанія отримала нагороду «Зірка якості»

«АЛ-КО Кобер» – краще підприємство України 2019. Компанія отримала нагороду «Зірка якості»

«Це, безумовно, приголомшлива новина і чудовий початок 2020 року! Потрапляння в даний рейтинг – це одночасно висока оцінка тієї роботи, яку ми зробили, і велика відповідальність», – зазначає генеральний директор компанії AL-KO Україна Олександр Петрович Худяков.

Згідно з ранжируванням Національного рейтингу якості товарів і послуг при Комітеті економічного розвитку присвоюється звання «Краще підприємство країни». Нагороду вручають за незмінно високу якість і досягнення, переваги в бізнесі серед підприємств, які працюють в Україні. Рейтинг створюють на основі офіційних даних із відкритих джерел, які включають:

  • оцінку діяльності підприємства та позиціонування на ринку України;
  • галузевий рейтинг підприємств на основі офіційних даних статистики України;
  • думку експертних аналітиків;
  • онлайн-дослідження громадської думки;
  • думку партнерів і конкурентів;
  • таємного покупця в сфері послуг.

Приголомшлива перемога AL-KO Україна

Експертна оцінка та визначення переможця будувались на основі економічних даних обов’язкової фінансової звітності за наступними показниками:

  • показники активів і зобов’язань;
  • показники прибутковості;
  • показники ліквідності підприємства в економіці відповідної галузі України.

Мета складання рейтингу – визначити і показати суспільству справжніх лідерів та сприяти всеукраїнському визнанню підприємств.

Читайте також: «АЛ-КО Кобер» стала офіційним представником Briggs&Stratton

Приголомшлива перемога AL-KO Україна

«Приємно, коли компанію цінують, а її досягнення визнають як на світовому, так і на національному рівні. Ми пишаємося тим, що 2019 року потрапили до Національного рейтингу якості товарів і послуг України «Зірка якості» та отримали звання «Краще підприємство країни»»! – прокоментував Олександр Худяков.

Компанії «АЛ-КО Кобер» як переможцю оргкомітетом були вручені дипломи, а також право маркування продукції знаком «Зірка якості», який допоможе вибрати покупцям найбільш якісну і надійну продукцію. Ця нагорода підтверджує, що AL-KO Україна зробила значний внесок у розвиток виробництва причепів та догляду за садом та городом в Україні.

«АЛ-КО Кобер Україна» – краще підприємство України 2019

Отримання звання «Краще підприємство країни» 2019 року – заслуга всього колективу «АЛ-КО Кобер». Зі слів директора компанії, це стало можливим завдяки плідній та сумлінній праці, а також професіоналізму кожного працівника.

AL-KO Україна дякує експертам, колегам та особливо – нашим споживачам за визнання і довіру. Обіцяємо і надалі підтримувати високі стандарти якості продажу, сервісного обслуговування та ведення бізнесу в Україні!

Читайте також: «АЛ-КО Кобер» оголошує про запуск електронного Гарантійного талона

Також ми дякуємо кожному нашому партнеру як в Україні, так і в країнах нашої відповідальності з дистрибуції – в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові – за те, що 2019 року ви були з нами, працювали та відпочивали з нами!

Дякуємо, що вибирали нашу продукцію для виробництва причепів, обладнання для дому, саду та городу. За те, що слідкували за нами у соціальних мережах, надсилали теплі відгуки та щирі фото!

Дякуємо за довіру і підтримку! Це наше з вами спільне досягнення!

Dmytro Romanchenko

Керівник відділу електронної комерції представництва АЛ-КО в Україні.

Залишити відповідь