Роботи Robolinho® 500, 700 і 1200: ідеальні для відмінного догляду за вашим газоном

Роботи Robolinho® 500, 700 і 1200: ідеальні для відмінного догляду за вашим газоном

На початку садово-городнього сезону AL-KO Gardentech представляє нову газонокосарку-робота Robolinho® 1200. Вона доповнює асортимент представлених раніше газонокосарок Robolinho® 500 та 700, і призначена для обробки газонів площею до 1200 м2.

В стандартній ці моделі версії мають у назві позначку «Е», а моделі з інтегрованим комунікаційним модулем – позначку «І».

Що означає «І»?

Газонокосарки Robolinho®, які мають літеру «І» у назві, вже обладнані необхідним апаратним забезпеченням для підключення до додатку inTOUCH. За допомогою додатків AL-KO inTOUCH та innogy SmartHome газонокосарками-роботами Robolinho® можна керувати через мобільний телефон або планшет.

Газонокосарками Robolinho®, які мають букву «I» в назві, можна управляти через смартфон або планшет.

Які переваги пропонують нові Robolinho®?

Робот-газонокосарка може заїжджати на поверхні з нахилом до 24°.

Завдяки високопрофільованим привідним колесам газонокосарка може легко заїжджати на поверхні навіть із нахилом до 45%. Газонокосарки Robolinho без зусиль самостійно долають вузькі проходи в саду шириною до 60 см, без додаткових інсталяцій. Висота зрізу доволі зручно регулюється вручну в діапазоні від 25 до 55 мм, а ширина захвату в нових моделях становить 23 см.

Великий кліренс дозволяє газонокосаркам Robolinho® продуктивно доглядати за площами з високою і щільною травою. Потужні літій-іонні акумулятори ємністю до 100 кВт/год. забезпечують тривалий режим роботи, навіть на великих площах до 1200 м2. Тихохідний електродвигун має низький рівень шуму і не забруднює повітря вихлопними газами. Рівень звукової потужності під час роботи Robolinho® не перевищує 60 дБ(А).

Читайте також: Самохідні газонокосарки-роботи Robolinho® W мають опцію дистанційного керування

Як вдалось реалізувати цифрову трансформацію?

Після завершення стрижки пристрій сам повернеться на базову станцію.

AL-KO Gardentech позиціонує себе як глобальний гравець із давніми традиціями в області розробки і виробництва садової техніки. При цьому головними пріоритетами компанії є надійність, якість і безпечність пристроїв. AL-KO Gardentech, як спеціаліст «розумного саду», постійно просуває прогресивні ідеї. Завдяки розробці власного додатку AL-KO inTOUCH, а також співпраці з розробником «розумного дому» innogy, продукція AL-KO стає ще розумнішою. Газонокосарками-роботами можна управляти за допомогою додатків innogy SmartHome і AL-KO inTOUCH, підключивши їх через міжмережевий інтерфейс innogy.

AL-KO Gardentech, як високотехнологічний виробник, дуже велике значення надає новій культурі сервісного обслуговування. Це стосується, наприклад, навчання дистриб’юторів та партнерів. Окрім того, компанія пропонує доступне для розуміння програмне забезпечення. Портфоліо запчастин доволі скромне, оскільки в пристроях використовується багато однакових деталей, а заміна швидкозношуваних частин відбувається без особливих складнощів. Газонокосарки-роботи Robolinho® були розроблені німецькими інженерами, а виготовлені спеціалістами в Австрії. Завдяки цьому AL-KO Gardentech гарантує виключно найкращу якість та пропонує усі технічні можливості.

Читайте також: Вихід на наступний рівень: садівництво стає розумнішим

Де саме газонокосарки-роботи можуть замінити традиційні газонокосарки та садово-городні трактори?

Потужність різних газонокосарок-роботів на одиницю поверхні становить від 500 до 1200 м2. Моделі AL-KO Robolinho® можуть застосовуватися в садах найрізноманітніших користувачів. Це й батьки з малими дітьми, які бажають проводити один із одним більше часу, й дуже зайняті підприємці, які, попри великий обсяг роботи, бажають мати доглянутий сад, або старші люди, які хотіли б насолодитись заслуженим відпочинком. Це й поціновувачі сучасної техніки, яким важливо отримати доглянутий сад без зайвих зусиль, або ж ті, хто бажає продемонструвати своїм сусідам і гостям відмінний газон. Для будь-кого з них газонокосарки Robolinho® стануть розумними помічниками в процесі догляду за газоном.

Завдяки мульчування роботи-газонокосарки Robolinho® забезпечують повноцінний безвідходний догляд за травою.

Додатковою перевагою для всіх користувачів є функція мульчування, завдяки якій більше немає потреби в утилізації зрізаної трави.

Чим відрізняється підприємство?

Завдяки своїм потужним маркам AL-KO, Solo by AL-KO, Masport і Morrison цей багатогалузевий постачальник садової техніки належить до провідних виробників і розробників інтелектуальних рішень на світовому ринку садової техніки. Як високотехнологічний виробник якісних і висококласних пристроїв, компанія AL-KO пропонує приватним і професійним користувачам ще більш інтелектуальну, більш потужну та комфортну техніку. Як піонер в області інноваційних концепцій продажу і збуту, AL-KO Gardentech є провідним постачальником садово-городньої галузі в сегменті електронної комерції, онлайн-продажів, та є надійним партнером у сфері DIY (зроби сам) та спеціалізованої торгівлі.

Газонокосарки-роботи, газонокосарки-трактори, газонокосарки, перспективні акумуляторні інструменти та багато інших видів ексклюзивної садової техніки від AL-KO Gardentech роблять переворот у садівництві та городництві під слоганом: «розроблено в Німеччині, виготовлено в Австрії». Філософія підприємства: зручний, розгалужений і інтелектуальний догляд за садом. Інтелектуальні рішення «розумний сад» та надійні акумуляторні технології від AL-KO Gardentech наближають майбутнє, оскільки компанія знає, розвиває і визначає бачення в області садової техніки.

Замовити роботи-газонокосарки Robolinho® можна в онлайн-магазині.

Залишити відповідь