Поради для вибору: акумуляторні, електричні чи бензинові газонокосарки

Поради для вибору: акумуляторні, електричні чи бензинові газонокосарки

Кожному садові свою косарку. Вибір моделі газонокосарки залежить від розміру та стану газону. В одних випадках вигідніше придбати класичні бензинові або електричні моделі. В інших же зручніше скористатися акумуляторними системами.

Газонокосарки для маленької площі

Перед тим як вивчати переваги та недоліки будь-якої газонокосарки, варто розібратися зі своєю ділянкою. Дайте відповідь собі на наступні запитання: наскільки великим та охайним є ваш газон; він горбистий чи рівний, звивистий, на ньому є клумби чи дерева; наскільки часто потрібно косити траву, а також чи живуть сусіди дуже близько до вашого саду? Всі ці нюанси будуть впливати на вибір техніки, яка підходить саме під вашу ділянку.

Газонокосарки для маленької площі

Для обробки ділянки площею до 450 м2 підійдуть акумуляторні та електрокосарки. Вони косять тихо, без вихлопів і мають ширину захвату до 32 см, тому ними зручно працювати в маленьких і звивистих садах, а також там, де клумби, плодові дерева чи ставок.

Відсутність гучних шумів під час косіння – важливий аргумент для людей, які працюють і можуть доглядати за газоном тільки рано вранці або пізно увечері. В цьому разі підійде електро- чи робот-косарка. Останній виготовлений за інноваційною технологією та обладнаний розумним програмним забезпеченням. Так, моделі Robolinho від AL-KO дозволяють піклуватися про газон ефективно і повністю автоматично.

Robolinho від AL-KO

Електро- та акумуляторні косарки також не дуже вимогливі до догляду. Регулярного миття обладнання від скошеної трави та великих шматків бруду більше ніж досить. Акумуляторна косарка AL-KO Moweo до того ж пропонує особливу перевагу. З однією й тією ж самою батареєю можна працювати на всьому акумуляторному ручному обладнанні із серії акумуляторів EnergyFlex.

Читайте також: Бензин або електрика: 4 види косильної техніки для різних ділянок

Газонокосарки для середньої за розміром площіГазонокосарки для середньої за розміром площі

Власникові газону площею від 900 м2 більше підійде бензинова косарка. У таких пристроїв, як правило, завдяки ширині захвату від 40 см і паливному баку, радіус дії значно більший, ніж у електрокосарок. Таким чином, бензинові моделі забезпечують однакову продуктивність упродовж тривалого строку дії. Здебільшого двигуни у них потужніші, що спрощує косіння високої та густої трави. Щоб зекономити сили і час, зверніть увагу на косарки з додатковим інструментом, таким як XXL – полегшені ходові колеса на кулькопідшипниках, чи власним приводом коліс, як у AL-KO 520 VSI-B Highline.

Читайте також: 5 критеріїв для вибору колісної газонокосарки

Для великих газонних ділянок площею від близько 1 200 м2 у AL-KO є свій асортимент відповідних садово-городніх тракторів із газонокосаркою. Просто загляньте до інтернет-магазину AL-KO і відшукайте свою ідеальну газонокосарку.

Залишити відповідь