Вікенд з AL-KO: чим зацікавити дитину в саду

Вікенд з AL-KO: чим зацікавити дитину в саду

Влітку не тільки нам, дорослим, подобається проводити час у саду, але й дітям. Малюки люблять гуляти на природі, тому з радістю виконуватимуть якісь прості завдання. Ми пропонуємо кілька варіантів, як зацікавити дітей на городі та в саду поруч із вами із користю.

1. Будьте прикладом

Ви – приклад для наслідування, тому дитині швидко стане цікаво, що ви робите у саду. Попросіть її приєднатися і поясніть, чим зараз займаєтеся. В жодному разі не давайте малюкам садовий інструмент, яким вони можуть поранитися. Добре, якщо це будуть маленькі лопатки з відерцями.

Завдяки тому, що в садовому міні-наборі від AL-KO так багато всього, їм може грати відразу кілька дітей

Особливо цікаві для дітей інструменти, які рухаються. Для цього фахівці фірми AL-KO придумали дещо цілковито особливе: дитячу газонокосарку зі звуком, а також пересувний садовий набір із усім, що дитині знадобиться для заняття садівництвом.

У міні-наборі на коліщатках від AL-KO є все, що може знадобитися юному садівникові

Читайте також: Вікенд з AL-KO: корисно і смачно – смузі з власного городу

У дитячій косарці є травозбирач із кульками, що підстрибують, щоб імітувати справжню стрижку. Крім того, техніка відтворює звуки по типу дорослої газонокосарки, а це означає, що діти будуть відчувати, що вони косять газон, як дорослі.

2. Незавершена робота для стимулювання фантазії

Ідеально доглянутий сад не розвиватиме фантазію дитини. Залиште в ньому кілька незавершених ділянок, наприклад на клумбі або доріжці. Самостійно перемістити кілька камінців або перекласти землю буде для малюка дуже захопливим заняттям. Ви побачите, як дике и незавершене набуває форми.

3. Зробіть дитині особливий садовий куточок

Залиште вашій дитині власний куточок в саду, за який вона відповідатиме. Це може бути маленька клумба або кілька грядок. Малюк має вирішити, що посіяти. Багато дітей полюбляють, наприклад, полуницю, оскільки нею можна поласувати після збору врожаю.

Дитяча газонокосарка, що імітує дорослу техніку, не залишить байдужим жодного малюка

Для створення свого зеленого проекту дитині підійде садовий міні-набір AL-KO на двох коліщатках. Він складається з решітки, маленької та великої лопаток, лійки, горщиків для квітів, грабель та відра. З таким набором юні садівники зможуть самостійно працювати поруч із дорослими та відчувати бурю позитивних емоцій.

Читайте також: Газові грилі Masport дбають про розмірений спосіб життя «по-новозеландські»

Більше інформації про садовий інструмент AL-KO для дітей і дорослих ви знайдете в інтернет-магазині.

Залишити відповідь