Садовий інвентар: коли робота в саду в радість

Садовий інвентар: коли робота в саду в радість

Липень – період, коли всі найважливіші роботи майже зроблені і вже більше з’являється часу на відпочинок. Можна видихнути, і паралельно з цим доопрацювати невеликі проколи. Звичайно ж у вас бували такі ситуації, коли якась робота вже запланована, але виявлялося, що для її виконання чогось не вистачає. Розглянемо ж, що варто докупити, поки є можливість.

Зручність – в робочому одязі

Не має сумніву, що робота в саду приносить більше задоволення, якщо на вас спеціально пристосований для цього одяг – функціональний, із дихаючих і міцних матеріалів. Вибирайте моделі якісного крою з «фішками» для садівників – зі вставками на колінах для захисту від вологи і бруду, з навісними кишенями тощо.

Регулярна заміна оливи в бензинових косарках – важлива умова для бездоганної роботи техніки

Особливо це стосується випадків, коли виконуються небезпечні роботи, наприклад різання ланцюговою пилою. Тут варто захистити себе робочими рукавичками, добротною курткою, міцними штанами від порізів і чоботами з міцною підошвою. Вибирайте тільки якісний спецодяг від надійних виробників.

Аксесуари для газонокосарок

Високоякісний садовий інструмент легко відрізнити від інших по тому, чи є для нього запасні частини і/або відповідні аксесуари. Наприклад, візьмемо заміну оливи в бензиновій газонокосарці або мотокосі. Багато хто вважає це неохайним процесом, оскільки олива дуже легко проливається. Проте комплект для обслуговування бензинового двигуна всіх видів обладнання, призначених для догляду за газоном, сильно полегшує цей захід.

В тканинний ящик зручно збирати скошену траву, яку можна використовувати для мульчі і приготування компосту

Кожен садівник мріє про ідеальну зелену галявину і докладає до цього максимум зусиль. Однак сам процес стрижки може приносити ще один бонус. Якщо вкорочувати траву за допомогою шпиндельної косарки, в комплект якої входить тканинний ящик, можна заготовити органічне добриво.

Читайте також: Компост у саду: як зі скошеного газону і опалого листя отримати корисне добриво

Зібрану скошену траву кладуть у компостер разом із нарізаними гілками, обрізками квітів і органічними відходами і залишають на період, поки все це дозріє. Отриманий компост містить необхідні для рослин поживні речовини, такі як калій, фосфор і азот. Потім його розподіляють по ґрунту, і таким чином створюють такий укривний шар, який захищає землю, передусім, від вимивання і граничних значень температури.

Запасна котушка завжди під рукою

Після того як основна стрижка газону зроблена, варто ще виконати тонкі роботи. Для того щоб не зіткнутися з такою проблемою, коли тример запускається, але не косить, рекомендується мати при собі запасну шпульку з ниткою. Нитка може бути вже розірваною або слабкою і неправильно намотаною.

Якщо у вас є в запасі додаткова котушка для тримера, роботи зі стрижки можна буде виконувати за графіком

Щоб уникнути цього, варто заздалегідь купити запасну котушку від AL-KO з високоякісною подвійною нейлоновою ниткою, і тоді сміливо можна виконувати ефективну стрижку високої трави вздовж стін, країв і інших перешкод в будь-який зручний для вас час.

З оливою працює, як годинник

Оскільки робіт у саду з мотопилою завжди багато – щось сформувати, видалити, завжди варто мати в запасі двотактну оливу. Тоді ви не ускочите в халепу і зможете виконати обрізку за графіком. Те ж стосується і бензинових газонокосарок, де регулярна заміна оливи є обов’язковою процедурою.

Читайте також: Вікенд з AL-KO: чим зацікавити дитину в саду

Більше інформації можна дізнатися в онлайн-магазині AL-KO.

Залишити відповідь