Акумуляторна серія Easy Flex: топ-5 корисних аксесуарів для роботи в саду

Акумуляторна серія Easy Flex: топ-5 корисних аксесуарів для роботи в саду

Акумуляторний інструмент AL-KO Easy Flex, який призначений і для аматорського використання, цінується не тільки завдяки тихій та екологічній роботі, а й завдяки своїй багатофункціональності. Наприклад, якщо ви вирішите придбати акумуляторний тример, кущоріз або газонокосарку із сімейства Easy Flex, у вас з’явиться доступ до розширення й нарощування можливостей техніки. І можна буде придбати низку інших корисних акумуляторних аксесуарів для роботи на садовій ділянці.

Для роботи з технікою краще використовувати дві акумуляторні батареї.
Для роботи з технікою краще використовувати дві акумуляторні батареї.

Пристрої з акумуляторної серії Easy Flex призначені для роботи зі стандартним 20-вольтним літій-іонним акумулятором ємністю 2,5 або 5 Ач. Для зручності в наборі краще мати мінімум 2 акумуляторні батареї, які можна заряджати й використовувати по черзі в різних пристроях.

Наявність повноцінного зарядного комплекту – зарядний пристрій плюс два акумулятори – дає можливість розширити функціональність серії Easy Flex завдяки придбанню додаткових аксесуарів без покупки нових акумуляторів. Які ж корисні акумуляторні пристрої можуть стати в пригоді для регулярної роботи в саду?

Читайте також: Як правильно зберігати акумуляторну садову техніку взимку

1. Обприскувач PS 2035

Акумуляторний обприскувач із баком на 3,5 л стане незамінним помічником для зволоження, живлення й захисного обприскування садових рослин. Обробку рослин розчинами агрохімікатів проводять кілька разів протягом сезону:

  • у березні, коли бруньки на рослинах тільки починають набухати, проводять загальну обробку саду фунгіцидами проти основних хвороб культурних рослин;
  • упродовж основного садового сезону виконують періодичні обприскування рослин фунгіцидами, інсектицидами та гербіцидами відповідно проти хвороб, шкідників і бур’янів. Також обприскування листя застосовують для позакореневого підгодовування мінеральними добривами й загального зволоження плодових, квіткових і овочевих культур;
  • наприкінці теплого періоду сад і опале листя знову обприскують фунгіцидами та добривами проти зимуючих патогенів та шкідників.
Акумуляторний обприскувач наявний у комплекті з плечовим ременем.
Акумуляторний обприскувач наявний у комплекті з плечовим ременем.

Максимальний час роботи пристрою на повністю зарядженому акумуляторі ємністю 2,5 Ач – 9 годин. У комплекті з обприскувачем постачають мірну ємність і плечовий ремінь.

Прогумована ручка пили AL-KO HS 2015 полегшує користування пристроєм.
Прогумована ручка пили AL-KO HS 2015 полегшує користування пристроєм.

2. Ручна шабельна пила HS 2015

Спростити обрізку пагонів і гілок садових рослин діаметром до 60 мм можна за допомогою легкої акумуляторної пили. Повністю укомплектований пристрій вагою 1,35 кг нескладно тримати однією рукою, це спрощує управління технікою під час роботи на високій драбині. У комплекті з пристроєм постачають два пильних полотна завдовжки 120 мм.

Читайте також: Корисні поради AL-KO: весняна обрізка плодових дерев

3. Очищувач високого тиску Easy Pressure Washer PW 2040

Один із найбільш корисних пристроїв, сумісних з акумуляторами Easy Flex, – компактна мийка високого тиску. Вона забезпечує максимальний тиск струменя води – 22 бари та продуктивність – 120 л/год. Таким пристосуванням нескладно очистити доріжки або терасу, вимити вікна й оновити вигляд брудного садового обладнання, інструментів або велосипеда.

Універсальна мийка стане в пригоді, якщо необхідно вимити мотоцикл або велосипед.
Універсальна мийка стане в пригоді, якщо необхідно вимити мотоцикл або велосипед.

Як джерело можна використовувати найрізноманітніші ємності: відро з водою, пластикову пляшку або басейн, або навіть відкриту водойму. Причому обприскування або полив ділянки через багатофункціональну насадку з різними типами форсунок 5 в 1 вдається зробити без підключення до електромережі.

Акумуляторна мийка здатна подавати воду з будь-якої зручної ємності.
Акумуляторна мийка здатна подавати воду з будь-якої зручної ємності.

У комплект із пристроєм входить піноутворювач і бак для мийного засобу, а також шланг для подавання води завдовжки 6 м.

Очищувач полегшить догляд за майданчиками та терасами.
Очищувач полегшить догляд за майданчиками та терасами.

4. Очищувач швів MB 2010

Це пристосування незамінне, якщо є необхідність вичистити шви на покритті з композитної або дерев’яної терасної дошки, керамограніту, керамічної плитки, бетонної, кам’яної або клінкерної бруківки тощо. Очищувач із телескопічною штангою можна обладнати дисковою щіткою з нейлоновою або сталевою щетиною, які впораються не тільки з брудом, але й із пророслими бур’янами.

Читайте також: Весняне прибирання саду: техніка та інструменти для сезонних робіт

Прожектор WL 2020 може стати в пригоді в підвалі або гаражі.
Прожектор WL 2020 може стати в пригоді в підвалі або гаражі.

5. Світлодіодний прожектор WL 2020

Ще один корисний аксесуар для робіт у присадибному господарстві – потужний 20-ватний прожектор, який може працювати в трьох режимах зі світловим потоком у 600, 1000 і 1600 люменів. На одному заряді акумулятора ємністю 2,5 Ач прожектор здатний працювати до 5,5 годин.

Читайте також: Універсальна мультисистема AL-KO: один інструмент – багато можливостей

Купити корисні садові аксесуари та сумісні акумулятори Easy Flex можна в інтернет-магазині AL-KO та в авторизованих дилерів компанії.

Олексій Васильченко

Блогер і журналіст, експерт у сфері садової техніки, будівельних технологій та приватного домогосподарства.