Як правильно зберігати акумуляторну садову техніку взимку

Як правильно зберігати акумуляторну садову техніку взимку

Насамперед під час підготовки до зимового періоду потрібно почистити газонокосарки, тримери та іншу подібну техніку, оскільки впродовж літа на них залишається багато бруду та трави. Найкраще видалити залишки за допомогою щітки і ганчірки.  Для захисту від корозії металеві частини необхідно вкрити тонким шаром олії або силікону.

Швидке складання

Акумуляторна газонокосарка 3.85 Li легко збирається та займає у гаражі чи сараї дуже мало місця. Для цього необхідно зняти травозбірник та скласти ручку. Для захисту від пилу доцільно накрити газонокосарку «дихаючим» брезентовим матеріалом. Розбірний мультиінструмент Energy Flex Multitool також можна враз розкласти на складові частини та без зайвих зусиль покласти у відповідне місце для зберігання в зимовий період.

 

Особливості поводження з акумуляторами

На час зимування акумулятор необхідно зняти та покласти окремо. Не можна залишати його безпосередньо у садовій техніці або у зарядному пристрої, якщо відповідна садова допоміжна техніка не буде використовуватись найближчим часом.

За потреби перед зберіганням підзарядіть акумулятор, приблизно трохи більше, ніж на половину. При цьому варто раз на місяць контролювати ступінь зарядженості батареї простим натисканням на кнопку: на світлодіодному індикаторі буде видно актуальний показник заряду.

Для збереження терміну служби акумулятор не повинен сильно розряджатись. Це пов’язано з тим, що літій-іонні батареї, які застосовуються у всій акумуляторній садовій техніці AL-KO, дуже чутливо реагують на повне розрядження. Проте їх не можна і повністю заряджати. Найкраще підтримувати ступінь зарядженості акумуляторної батареї в діапазоні між 20 і 80 %. Ідеальні умови для зберігання акумуляторів – кімнатна температура від 20 до 5 °C та сухе приміщення.

Міф про ефект пам’яті

Під ефектом пам’яті розуміють зміни ємності акумулятора в гірший бік через періодичний глибокий розряд. Батарея «відзначає» собі певною мірою стан глибокого розряду та при подальшому використанні видає лише «відзначену» кількість енергії. У сучасних літій-іонних акумуляторів, які застосовує AL-KO, ефект пам’яті більше не спостерігається.

Читайте також: Легкість у новому вимірі: акумуляторний пояс для Energy Flex та Power Flex

Купити акумуляторну садову техніку можна в онлайн-магазині.

Залишити відповідь