Універсальна мультисистема AL-KO: один інструмент – багато можливостей

Універсальна мультисистема AL-KO: один інструмент – багато можливостей

Мультиінструмент зі змінними насадками – одна з найцікавіших інновацій у сфері садової техніки. Завдяки кільком змінним наконечникам автономні бездротові рішення, що випускаються під марками AL-KO і solo by AL-KO, підійдуть для виконання багатьох завдань на садовій ділянці. Мультисистема знадобиться всюди – від стрижки трави до обрізки живоплоту і формування крони дерев.

Сучасний садовий інструмент повинен втілювати принципи універсальності та багатофункціональності. І для догляду за газоном, деревами та чагарниками набагато зручніше купити не кілька окремих пристосувань, таких як тример, мотокоса, кущоріз і висоторіз, а одну універсальну систему.

Акумулятори мультисистеми сумісні з іншими пристроями з серії EnergyFlex або PowerFlex.

Компанія AL-KO пропонує дві лінійки акумуляторного мультиінструменту для аматорського та професійного використання, які сумісні з сімейством акумуляторів EnergyFlex (доступні літій-іонні акумулятори ємністю 4 А-год. або 5 А-год.) і PowerFlex (доступна батарея ємністю 7,5 А-год.). Також чимало позитивних відгуків отримала бензинова мультисистема на базі мотокоси BC 330 МT, яка вже не постачається в Україну.

Читайте також: Дружна родина: акумуляторні інструменти із серії EnergyFlex

Купивши один базовий пристрій Multitool MT 40 або MT 42, ви отримаєте можливість розширювати функціональність інструмента шляхом використання декількох варіантів насадок і акумуляторів різної ємності. Це дозволить заощадити на покупці окремого обладнання та звільнити місце для перевезення інструментів або зберігання їх у погребі, сараї або гаражі.

Переваги універсальної мультисистеми AL-KO

Мотокоса з прямою штангою стане в пригоді для догляду за занедбаними ділянками.

Головні переваги акумуляторної техніки зі змінними насадками.

  • Універсальність і широка сфера застосування. Інструмент підходить для обрізки високих дерев, стрижки живоплотів і догляду за газонною травою.
  • Мобільність і автономність. Вага аматорського акумуляторного інструмента з системи EnergyFlex – 2,4 кг з урахуванням ваги акумулятора, а професійної системи PowerFlex – 4,5 кг. Ви можете працювати з цими легкими пристроями без небезпеки заплутатися в проводах.
  • Екологічність і зручність застосування. З акумуляторною мультисистемою вам не доведеться дихати вихлопними газами і ви не будете втомлюватися від високого рівня шуму. Мультисистеми відрізняються тихою роботою, мінімальною вібрацією і приголомшливими результатами.

Читайте також: Легкість у новому вимірі: акумуляторний пояс для Energy Flex та Power Flex

Можливості універсальної мультисистеми AL-KO

Мультисистема AL-KO включає в себе повний набір інструментів для догляду за деревами, кущами і газоном. Елементи управління, які вбудовані в руків’я основного пристрою, дозволяють працювати з усіма насадками, а демонтаж і зміна пристосувань виконуються в лічені секунди.

Можливості універсальної мультисистеми AL-KO

Для роботи в саду з системами EnergyFlex і PowerFlex можна використовувати такі насадки.

Тример із вигнутим валом потрібен для стрижки крайок газонної трави.
  • Тример з волосінню, що обертається. Він стане в пригоді для підрізання крайок газонної трави і стрижки декоративних злаків поблизу перешкод.
  • Мотокосу з трилопатевим металевим ножем, яка потрібна для очищення ділянки від багаторічних бур’янів і видалення кореневої порослі дерев і чагарників.
  • Кущоріз для створення топіарів – кубічних, кулястих і пірамідальних кущів і стрижки живоплотів.
  • Висоторіз у вигляді невеликої ланцюгової пилки для формування крони і обрізки скелетних гілок високих багаторічних дерев.

Читайте також: Електрокоси та тримери AL-KO: 5 електричних моделей різної потужності

Насадки у вигляді кусторізів і висоторізів зручно використовувати разом із подовжувальною штангою і плечовим ременем. Це збільшить можливості експлуатації пристрою на висоті до 3,5-4 м від рівня землі. Також для збільшення тривалості роботи з мультиінструментом передбачений додатковий акумуляторний пояс з адаптером для підключення мультисистеми.

Висоторіз незамінний для формування крони високих дорослих дерев.

Вибрати й купити акумуляторні мультиінструменти з сумісними батареями і змінними насадками можна на сторінках онлайн-магазину AL-KO.

Олексій Васильченко

Блогер і журналіст, експерт у сфері садової техніки, будівельних технологій та приватного домогосподарства.