Максимальний результат: огляд можливостей газонокосарок AL-KO з технологією MaxAirFlow

Максимальний результат: огляд можливостей газонокосарок AL-KO з технологією MaxAirFlow

Особлива форма корпусу та ідеальні характеристики повітряного потоку газонокосарок із новою технологією MaxAirFlow забезпечують оптимальний збір трави та максимальне наповнення травозбірника. Працювати з такою технікою дійсно зручно.

Технологія MaxAirFlow використовується в нових бензинових газонокосарках класу Comfort та Premium AL-KO і solo by AL-KO. В чому ж полягає її суть, пояснюють менеджер із продукції компанії AL-KO Йохен Хубер та керівник відділу досліджень та розробок в AL-KO Герт Мункенаст.

У газонокосарках AL-KO з технологією MaxAirFlow скошена трава наповнює травозбірник максимально повно, рухаючись по високій вигнутій траєкторії.
У газонокосарках AL-KO з технологією MaxAirFlow скошена трава наповнює травозбірник максимально повно, рухаючись по високій вигнутій траєкторії.

Що представляє собою технологія MaxAirflow?

Завдяки комплексній технології виробництва та використанню спеціальних матеріалів можна створити надзвичайно високий корпус газонокосарки із листової сталі зі збільшеним каналом викиду. Як результат –  пристрої отримують ідеальні характеристики повітряного потоку, що збільшує пропускну здатність повітря на 42 %. Оптимальний повітряний потік забезпечується і завдяки високій повітропроникності тканинного травозбірника з жорстким верхом.

На відміну від звичайної газонокосарки скошена трава тут транспортується до травозбірника не прямо, а викидається по високій траєкторії. Таким чином, без додаткових комплектувальних і без засмічення або блокування каналу викиду контейнер ефективно наповнюється, починаючи з дальнього заднього краю. До того ж всю скошену траву з поверхні ґрунту підбирає вбудований язичок ємності для трави, тому газон залишається ідеально чистим і на ньому нічого не залишається перегнивати.

Читайте також: Бензинові газонокосарки AL-KO: 3 універсальні лінійки для різних садівників

Які додаткові переваги пристроїв з технологією MaxAirFlow для користувачів?

Переваги технології MaxAirFlow – це передусім економія часу і більш ефективне косіння. Як це стає можливим? Дуже просто: 70-літровий контейнер для трави починає заповнюватись ззаду і його не потрібно часто спорожняти. До того ж техніка з даною функцією дозволяє восени збирати на газонах опале листя, що полегшує косіння і прибирання ділянки.

Які унікальні торгові пропозиції пристрої мають порівняно з іншими продуктами?

Наші газонокосарки з технологією MaxAirFlow мають особливі характеристики. Основні елементи корпусу з алюмінію не лише візуально привабливі, але й функціональні. Вони забезпечують підвищений термін служби приладів (через кращий захист від іржі) та більшу стійкість завдяки жорсткій конструкції кріплення керма.

Регулювання висоти керма розташоване на великих алюмінієвих елементах, що є гарантією ергономічної роботи газонокосарки. Передня ручка також виготовлена з алюмінію. Крім того, асиметрична конструкція дозволяє легко косити кромки газону поблизу країв ділянки, а надзвичайно великі колеса забезпечують високу маневреність.

Кріплення контейнеру для збору скошеної трави також удосконалено: завдяки двом пластиковим напрямним рейкам системи EasyClick травозбірник можна встановити швидко і легко. Ще один плюс пристроїв – вбудований сервісний клапан, наявність якого значно полегшує обслуговування газонокосарки.

Для яких користувачів призначені пристрої з технологією MaxAirFlow?

Дана техніка підходить для всіх, хто ставить високі вимоги до якості і хто цінує довговічні, а отже, надійні пристрої. З нею ідеальний результат косіння та найкрасивіша в окрузі галявина вам гарантовані.

Крім того, новий дизайн пристроїв з технологією MaxAirFlow з надвисоким аеродинамічним корпусом косарки з алюмінієвими елементами також встановлює нові візуальні стандарти бензинових газонокосарок.

Читайте також: 5 критеріїв для вибору колісної газонокосарки

Де були розроблені газонокосарки? Де вони зроблені?

Розроблені пристрої в Німеччині, а зроблені в Австрії! Наше виробництво в Австрії забезпечує швидке транспортування техніки в межах Європи, що, зі свого боку, спричиняє порівняно низькі викиди CO2. Завдяки короткому часу доставки та швидкому часу реагування на замовлення наші дилери мають значні переваги порівняно з конкурентами.

Як виглядає асортимент продукції?

Вся техніка розділена на три категорії: Easy Pro, Comfort Pro та Premium Pro. Ми маємо широкий перелік газонокосарок, які підходять для потреб кожної цільової групи. Таким чином ми пропонуємо ідеальне рішення для ідеального газону.

Коли газонокосарки з’являться у продажу?

Газонокосарки з технологією MaxAirFlow з’являться у продажу у всіх спеціалізованих дилерів solo by AL-KO з березня 2021 року.

Про AL-KO

AL-KO Kober Group є одним із світових гравців серед німецьких компаній середнього рівня із підрозділами «Gardentech», «Air Technology» та «Automotive». Алоїз Кобер заклав фундамент для стрімкого росту компанії в 1931 році, заснувавши слюсарну майстерню в містечку Кьотц поблизу Аугсбурга. Зараз у сімейній компанії працює близько 2500 співробітників у понад 30 підприємствах по всьому світу.

У 2019 році оборот AL-KO Kober Group склав близько 500 млн євро. Окрім генерального директора Петера Кальтенштадлера до правління інноваційної групи компаній AL-KO входить також операційний директор д-р Крістіан Штеле. Більше інформації про це можна отримати на сайті www.al-ko.com.

AL-KO Kober Group є частиною мережі Primepulse. Primepulse SE – це динамічно зростаюча холдингова компанія, що знаходиться в Мюнхені. Основну увагу вона приділяє технологічно орієнтованим компаніям на перспективних ринках. Портфоліо Primepulse  охоплює, серед іншого, такі теми, як «Промисловість 4.0», «Автоматизація та технологія «Інтернет-речей»» (IoT & Cloud). Група компаній має річний оберт близько 1 млрд євро, в ній працює понад 5000 людей по всьому світу.

Primepulse застосовує довгостроковий, орієнтований на цінності інвестиційний підхід і розглядає себе як стратегічного партнера компаній своєї групи, який активно підтримує їх у амбіціях зростання та цифрових трансформацій. У керма Primepulse стоять Клаус Вайнман, Раймонд Кобер та Штефан Кобер, засновники компанії Cancom SE, котра входить до списку MDAX. Більше інформації про це – на сайті www.primepulse.de.

Dmytro Romanchenko

Керівник відділу електронної комерції представництва АЛ-КО в Україні.

Залишити відповідь