Новинка: циліндрична газонокосарка від AL-KO

Новинка: циліндрична газонокосарка від AL-KO

Завдяки новим шпиндельним газонокосаркам AL-KO ви можете зробити ідеальну галявину біля вашого будинку без шуму, вихлопних газів і без технічного обслуговування. З цими пристроями ви отримаєте траву, зрізану немов манікюрними ножицями, та ще й за повної відсутності небезпечних викидів під час роботи.

Гумовий бампер газонокосарки AL-KO Razor Cut 28.1 HM Easy збільшує надійність пристрою.
Гумовий бампер газонокосарки AL-KO Razor Cut 28.1 HM Easy збільшує надійність пристрою.

Нові циліндричні або шпиндельні косарки Razor Cut 28.1 HM Easy, 38.1 HM Comfort та 38.1 HM Premium привертають увагу своєю «безконтактною» та комфортною для газону технологією різання. Трьох новачків сімейства газонокосарок AL-KO об’єднує високоякісний 5-ножовий різальний шпиндель зі спеціальної загартованої сталі, що гарантує ідеальний зріз і рівномірне заповнення травозбірника.

У косарці 38.1 HM Premium безступінчасте регулювання висоти зрізу трави дозволяє виставляти цей показник від 14 до 45 мм. У версіях Easy і Comfort є чотирикратне регулювання, завдяки чому можна виставити висоту зрізу трави від 14 до 35 мм. Крім того, одновісна напрямна газонокосарок забезпечує надзвичайну маневреність та вирівнювання поверхні. Стильний і надійний легкий корпус із шинами розміру XXL захищений від ударів та подряпин гумовими бамперами.

Читайте також: Шляхетна класика: шпиндельні газонокосарки AL-KO для шанувальників повної автономності

Сімейство шпиндельних газонокосарок AL-KO

Пропонуємо вашій увазі 3 популярні моделі механічних газонокосарок.

  • Технику можно оснастить удобным травосборником.
    Пристрій можна оснастити зручним травозбірником.

    Razor Cut 28.1 HM Easy – це легка та рухлива косарка вагою всього 6,8 кг. Колеса розміру XXL гарантують зручне і комфортне переміщення пристрою. Ширина зрізу 28 см підходить для газону площею до 150 м².

  • Razor Cut 38.1 HM Comfort, її старший брат, − може обробляти площу до 250 м² завдяки ширині зрізу 38 см. В цій моделі колеса розміром XXL також забезпечують комфортне управління маневреною косаркою вагою лише 7,7 кг.
  • Razor Cut 38.1 HM Premium (8,9 кг) має таку ж ширину зрізу 38 см і теж може обробляти газон площею до 250 м². Колеса розміру XXL із гумовими шинами забезпечують високий рівень комфорту навіть на нерівній поверхні, гарантують оптимальну тягу та захист дерну. Завдяки плавному регулюванню висоти зрізу управління косаркою надзвичайно просте та комфортне, а задля економії місця під час зберігання ця модель має відкидне руків’я.

Читайте також: 5 видів газонів: вибір травосуміші для посіву та поради з догляду

Нові циліндричні газонокосарки AL-KO з’являться у продажу в магазинах та в інтернет-магазині AL-KO з середини/кінця лютого цього року.

Про компанію AL-KO

AL-KO KOBER GROUP є одним із світових гравців серед німецьких компаній середнього рівня із підрозділами «Gardentech», «Air Technology» та «Automotive». Алоїз Кобер заклав фундамент для стрімкого росту компанії в 1931 році, заснувавши слюсарну майстерню в Кьотці, поблизу Аугсбурга. Зараз у сімейній компанії працює близько 2500 співробітників у понад 30 підприємствах по всьому світу.

У 2019 році оборот AL-KO Kober Group склав близько 500 млн євро. Окрім генерального директора Петера Кальтенштадлера до правління інноваційної групи компаній AL-KO входить також операційний директор д-р Крістіан Штеле. Більше інформації про це можна дізнатися на сайті www.al-ko.com.

AL-KO Kober Group є частиною мережі Primepulse. Primepulse SE – це динамічно зростаюча холдингова компанія, що знаходиться в Мюнхені. Основну увагу вона приділяє технологічно орієнтованим компаніям на перспективних ринках. Портфоліо Primepulse охоплює, серед іншого, такі теми, як «Промисловість 4.0», «Автоматизація та технологія «Інтернет-речей»» (IoT & Cloud). Група компаній має річний оберт близько 1 млрд євро, в ній працює понад 5000 людей у всьому світі.

Primepulse застосовує довгостроковий, орієнтований на цінності інвестиційний підхід і розглядає себе як стратегічного партнера компаній своєї групи, який активно підтримує їх у їхніх амбіціях зростання та цифрових трансформацій. За Primepulse стоять Клаус Вайнманн, Раймонд Кобер та Штефан Кобер, засновники компанії Cancom SE, котра входить до списку MDAX. Більше інформації на сайті www.primepulse.de.

Dmytro Romanchenko

Керівник відділу електронної комерції представництва АЛ-КО в Україні.

Залишити відповідь