Корисні поради AL-KO: як використовувати зелені відходи

Корисні поради AL-KO: як використовувати зелені відходи

Після обрізки кущів і дерев на ділянці та робіт на городі завжди залишається велика кількість зелених відходів. Звичайно, їх можна просто вивезти на звалище або закопати, проте значна частина обрізків, листя чи трави знадобляться в саду та городі.

1. Зробіть компост

Зберіть тонкі гілки і молоді гілочки і подрібніть за допомогою садового подрібнювача. Разом із листям, трав’яними та біовідходами закладіть їх у компостну купу. Однак для ідеального компосту сухі і вологі матеріали повинні знаходитися в пропорційному співвідношенні.

Подрібнені гілки разом із листям – відмінне добриво для ваших рослин

2. Корисна мульча

Мульчу використовують як для захисту ґрунту, так і в якості стимуляції рослин. Для цього підходять листя і відходи гілок, які спочатку подрібнюють. Склад мульчівного матеріалу буде залежати від властивостей ґрунту, рослинності, а також від досягнення бажаного ефекту. При цьому ні в якому разі не можна застосовувати для цього насіння бур’янів, гриби або пестициди.

Вертикальний дровокол знадобиться, якщо ви заготовлюєте дрова

3. Заготівля дров

Якщо ви любите топити камін, можна заготовити із зелених відходів дрова. Для цього, звичайно ж, не підходять листя і тонкі гілки, які можна використовувати хіба що для розпалювання. Беріть великі гілки або навіть стовбури! Легко та швидко зробити запаси допоможе вертикальний дровокол.

Читайте також: Обрізка саду з AL-KO: як отримати компост або мульчу з гілок

Корисні інструменти для різання і подрібнення ваших чагарників, огорожі і дерев, а також для всіх інших робіт у саду ви знайдете в нашому інтернет-магазині.

Залишити відповідь