Серія Power Flex: професійний акумуляторний інструмент максимальної потужності

Серія Power Flex: професійний акумуляторний інструмент максимальної потужності

Акумуляторна техніка вже давно втратила статус аматорських рішень. У продажу є навіть такі потужні пристрої, як легкові автомобілі та генератори електроенергії на батареях. Тож не дивно, що фокус уваги виробників професійної садової техніки теж зміщується з бензинових пристроїв на продуктивні акумуляторні. У лінійці садової техніки solo by AL-KO подібні рішення представлені серією інструментів Power Flex. Вони працюють на потужних батареях із напругою живлення 42 В.

Для підзарядки літій-іонних батарей Power Flex слід використовувати тільки сумісні зарядні пристрої AL-KO.
Для підзарядки літій-іонних батарей Power Flex слід використовувати тільки сумісні зарядні пристрої AL-KO.

Одна з головних переваг акумуляторних пристроїв – екологічність. Потужна бензинова техніка забруднює довкілля вихлопними газами та ускладнює роботу через інтенсивний шум. Акумуляторні пристрої працюють набагато тихіше і з допомогою електричної енергії. Останню можна отримати зокрема з поновлюваних джерел, як-от вітрогенератори або сонячні фотопанелі.

Акумулятори професійної серії Power Flex

Для використання акумуляторних інструментів solo by AL-KO достатньо придбати одну літій-іонну батарею Power Flex ємністю 7,5 А-год. на 270 Вт-год. Заряджати її слід тільки за допомогою сумісних зарядних пристроїв AL-KO, які можна купити окремо або в комплекті. Щоб зарядити акумулятор до повної ємності, доведеться почекати близько 2,5 год.

Читайте також: Акумуляторна технологія AL-KO: правила підзарядки і зберігання акумуляторів

У продажу можна знайти акумуляторні інструменти інших виробників, напруга живлення яких перевищує показники техніки solo by AL-KO. Але високий вольтаж лише побічно впливає на потужність і не дозволяє об’єктивно судити про можливості техніки. До того ж більш висока напруга живлення веде до ускладнення і невиправданого збільшення ваги і вартості інструмента. На думку AL-KO найбільш ефективною можна вважати техніку з батареями на 42 В або 40 В.

Плечовий ремінь ВТА 42 з сумкою для акумулятора істотно полегшує роботу з ланцюговою пилою CS 4235.
Плечовий ремінь ВТА 42 з сумкою для акумулятора істотно полегшує роботу з ланцюговою пилою CS 4235.

І все ж батареї з серії Power Flex важать 2,3 кг. Тому для полегшення тривалого використання переносних акумуляторних інструментів краще буде придбати плечовий ремінь ВТА 42 з сумкою для акумулятора і адаптером для підключення техніки. Важливо відзначити, що деякі садові інструменти solo by AL-KO працюють не тільки на акумуляторах Power Flex, але і на 40-вольтових батареях Energy Flex. Для цього знадобиться лише відповідний адаптер.

Читайте також: Акумуляторна технологія AL-KO: як визначити ефективність акумуляторної техніки

Лінійка акумуляторної техніки Power Flex

Садові пристрої на акумуляторах Power Flex – газонокосарки, тример-мотокоса, кущоріз і ланцюгова пила – відрізняються потужністю і продуктивністю. Наприклад, одного заряду акумулятора вистачає, щоб скосити до 700 м² газону. Причому техніка Power Flex має високий клас захисту від вологи і відрізняється надійністю. Корпус акумуляторів – повністю водонепроникний.

Великі колеса з протекторами дають можливість акумуляторним газонокосаркам solo by AL-KO не залишати слідів на траві.
Великі колеса з протекторами дають можливість акумуляторним газонокосаркам solo by AL-KO не залишати слідів на траві.

У лінійці професійної акумуляторної садової техніки solo by AL-KO найбільш затребувані такі рішення:

  • Газонокосарки 4237 Li SP і 4757 Li SP з корпусом із листової сталі розраховані на догляд за газоном площею 6 і 7 соток. Ширина захвату цих пристроїв, відповідно, 42 і 46 см. Пристосування оснащені одношвидкісним приводом на колеса і містким 70-літровим травозбірником. Косити траву колісні пристрої можуть в режимі збору або бокового викиду, а модель 4757 Li SP до того ж має функцію мульчування.
  • Для зручності роботи з акумуляторною мотокосою GT 4235 знадобиться двоплечовий розвантажувальний ремінь.
    Для зручності роботи з акумуляторною мотокосою GT 4235 знадобиться двоплечовий розвантажувальний ремінь.

    Тример-мотокоса GT 4235 з велосипедною рукояткою укомплектована двома різальними пристроями – трилопатевим ножем діаметром 25,5 см і шпулькою з волосінню, захват якої – 36 см. Вага пристрою з акумулятором – 5,3 кг, без нього – 3 кг.

  • Кущоріз HT 4260 з шиною довжиною 60 см привабливий не тільки надійною і потужною роботою безколекторного двигуна, а й зовсім невеликою вагою – 3,3 кг. Залежно від моделі акумулятора кущоріза – Power Flex або Energy Flex – пристрій може впоратися зі стрижкою рослин на площі від 650 до 1160 м2.
  • Ланцюгова пила CS 4235 з шиною Oregon-Schwert довжиною 35 см теж має мінімальну вагу – всього 3,6 кг, без урахування акумулятора. Натяг ланцюга, а також заміна пильного полотна і шини тут виконується без додаткових інструментів. Змащування ланцюга здійснюється автоматично.
Леза безпечного ножа кущоріза HT 4260 обертаються в протилежних напрямках.
Леза безпечного ножа кущоріза HT 4260 обертаються в протилежних напрямках.

Читайте також: Серія EnergyFlex: 10 важливих питань про акумуляторну технологію AL-KO

Купити професійну акумуляторну техніку solo by AL-KO та батареї Power Flex можна в інтернет-магазині, а також у дилерів компанії AL-KO.

Олексій Васильченко

Блогер і журналіст, експерт у сфері садової техніки, будівельних технологій та приватного домогосподарства.