Яку газонокосарку купити? Визначитися допоможуть німецькі тести садово-городнього інвентаря

Яку газонокосарку купити? Визначитися допоможуть німецькі тести садово-городнього інвентаря

У серпні-вересні природа знову розквітає свіжими фарбами. І коли на ділянці закінчується збір врожаю, садівники знають – прийшов час, який можна присвятити осінньому саду і підготовці ділянки до холодного періоду року. Тому девіз садівників після відпустки звучить так: «Беріть інструмент – і з новими силами до роботи!».

Стан садової ділянки наприкінці літа може натякати домовласникам, що потрібно терміново купити газонокосарку й інші інструменти, які зможуть надати галявині ідеального вигляду.

Спеціалізований онлайн-магазин AL-KO пропонує великий вибір інструментів-помічників для саду в різному ціновому і видовому діапазоні. Але з яких критеріїв потрібно виходити, купуючи обладнання?

Яку газонокосарку купити?

Якщо ви хочете бути впевненими в новому садовому інструменті на підставі точних даних, то найбільш корисна можливість зорієнтуватися – відгуки досвідчених користувачів. Ми зібрали для вас найважливіші результати тестів садових продуктів AL-KO від німецьких фахівців у категоріях – газонокосарки, роботи-косарки, тримери, аератори і подрібнювачі.

Акумуляторна газонокосарка AL-KO Moweo 3.85 Li

Акумуляторна газонокосарка AL-KO Moweo 3.85 Li

Артикульний номер: 113278

Потужна акумуляторна газонокосарка AL-KO Moweo 3.85 Li виявилася найпродуктивнішим пристроєм із семи представлених у виданні «Журнал випробувань» (Testmagazin) і була визнана переможцем у категорії «ціна-продуктивність».

Оцінка німецьких експертів враховує такі критерії, як оснащення, зручність експлуатації і, власне, продуктивність інструменту. При цьому особливо добре класифікується потужність косарки і малюнок підстриженого газону на нерівних поверхнях.

Читайте також: Дружна родина: акумуляторні інструменти із серії EnergyFlex

Акумуляторна газонокосарка AL-KO Moweo 46.5 Li SP

Акумуляторна газонокосарка AL-KO Moweo 46.5 Li SP

Артикульний номер: 119707

Преміум-модель 46.5 Li SP виявилася на думку експертів «потужною машиною». Під час проведення німецьким журналом «Мій чудовий сад» (Mein Schoener Garten) практичного тесту AL-KO Moweo 46.5 Li SP переконливо показала свою корисність і функціональність.

Найбільш позитивно випробувачі оцінили те, що газонокосарка легка в управлінні, а завдяки потужному двигуну пристрій без проблем справляється з високою травою. Апарат отримав схвальні відгуки за зручну експлуатацію і місткий 70-літровий травозбірник, який дуже просто знімати, спустошувати і знову використовувати.

Робот-косарка solo by AL-KO Robolinho® 1000

Робот-косарка solo by AL-KO Robolinho® 1000

Робот-косарка solo by AL-KO Robolinho® 1000

Артикульний номер: 127317

Журнал «Сам собі майстер» (Selbst ist der Mann) дуже добре оцінює співвідношення «ціна-продуктивність» робота-косарки solo by AL-KO Robolinho® 1000. Завдяки безперебійному режиму косіння, а також здатності видавати «чистий скошений пейзаж» на складному рельєфі місцевості, на вузьких ділянках і з великою кількістю підйомів цей «художник по газону» показав в практичному випробуванні відмінний результат.

Також за підсумками тестів привернуло до себе увагу Керівництво з експлуатації, яке легке і зрозуміле користувачам без досвіду попередніх знань. Висновок німецьких експертів очевидний: «solo by AL-KO Robolinho® 1000 – надійний садовий помічник із простим управлінням».

Читайте також: Роботи Robolinho® 500, 700 і 1200: ідеальні для відмінного догляду за вашим газоном

Акумуляторний тример AL-KO GT 36 Li

Акумуляторний тример AL-KO GT 36 Li

Артикульний номер: 113330

У тесті бездротових тримерів AL-KO GT 36 Li теж був визнаний «справжнім художником». За оцінкою журналу «Сам собі майстер» (Selbst ist der Mann) акумуляторному тримеру було присвоєно високу характеристику «дуже добре».

Особливо виділили фахівці високу продуктивність, довгий термін служби, практичні можливості настроювання техніки і ергономічне додаткове руків’я.

Читайте також: Легкість у новому вимірі: акумуляторний пояс для Energy Flex та Power Flex

Електричний аератор AL-KO 32.5 VE Basic Care Classic

Електричний аератор AL-KO 32.5 VE Basic Care Classic

Електричний аератор AL-KO 32.5 VE Basic Care Classic

Артикульний номер: 113242

Як «цінну пораду» журнал «Практика ремісника» (Heimwerker Praxis) рекомендує легкий і зручний електроаератор AL-KO 32.5 VE Basic Care Classic. Особливо він стане у пригоді власникам маленьких і середніх за площею галявин, які хочуть звільнити газон від моху, бур’янів і трав’яної повсті. Для цієї категорії споживачів пристрій рекомендується як найкращий.

У категорії «аератори» AL-KO 32.5 VE Basic Care Classic виділяють за зручне управління і гарне оснащення. Пристрій під час випробування було визнано «надійним садовим помічником, що піклується про здоровий газон».

Читайте також: Весняний догляд за газоном: чому так важливі розпушування та аерація дерну

Електричний подрібнювач AL-KO Easy Crush LH 2800

Електричний подрібнювач AL-KO Easy Crush LH 2800

Електричний подрібнювач AL-KO Easy Crush LH 2800

Артикульний номер: 112853

Журнал «Практика ремісника» (Heimwerker Praxis) запевняє про хороше співвідношення «ціна-продуктивність» подрібнювача AL-KO Easy Crush LH 2800, який охарактеризований як «фахівець з ідеальної переробки обрізків».

Оскільки ящик подрібнювача потрібно регулярно спустошувати, експерти визнали його найкращим серед п’яти протестованих валкових (фрезерних) подрібнювачів, передусім завдяки наявності захисного вимикача з важелем на ящику.

Інше садове обладнання AL-KO з кращими оцінками

Також німецькі фахівці за результатами випробувань виділили такі пристрої.

Вибирайте бензинові, електричні та акумуляторні газонокосарки, аератори, подрібнювачі і насоси на сайті онлайн-магазину AL-KO. Тут ви обов’язково знайдете потрібний садовий інструмент і переконаєтеся в правильності відгуків і тестових випробувань, які були проведені в Німеччині.