Нові бензинові мотокоси solo by AL-KO: сім кущорізів нового покоління

Нові бензинові мотокоси solo by AL-KO: сім кущорізів нового покоління

Компанія AL-KO у Кеці (Німеччина) представила нову лінійку бензинової техніки solo by AL-KO. Рідкопаливні мотокоси нового рівня знадобляться як для очисних робіт із прибирання території та благоустрою ландшафтів, так і для цілей лісовпорядкування.

Сім нових бензинових кіс-кущорізів solo by AL-KO відрізняються вагою та потужністю. Моделі solo by AL-KO 126 L (4,9 кг) та 126 B (5,2 кг), 130 L (5,5 кг) та 130 B (6,0 кг), 140 L (7,2 кг) та 140 B (7,7 кг), а також 151 B (8,5 кг) забезпечать широкі можливості для напівпрофесійного використання. Різні варіації ручок та ременів до цієї техніки дозволяють користувачу тримати роботу під контролем.

Легкі, але потужні мотокоси solo by AL-KO 130 підійдуть для догляду за великими присадибними ділянками.
Легкі, але потужні мотокоси solo by AL-KO 130 підійдуть для догляду за великими присадибними ділянками.

Ці сучасні мотокоси задають високі стандарти як у технічному, так і в економічному плані. Вони легко запускаються, пропонують максимальне співвідношення маси та потужності і легку заправку волосіні.

Легкий запуск: система Easy Start System Pro

Нове покоління бензинових кущорізів solo by AL-KO із самого початку визначає інноваційні технічні стандарти. У всіх 7 моделях було спрощено процес запуску і скорочено його лише до декількох кроків.

Зручна D-подібна рукоятка і плечовий пояс полегшують тривалу роботу.
Зручна D-подібна рукоятка і плечовий пояс полегшують тривалу роботу.

Так, завдяки перемикачу Ready to Start («готовий до запуску») вихідне положення завжди знаходиться у положенні ON, без необхідності додаткового приведення у дію важеля для підтримки «напівгазу». Двигун запускається вже після кількох затягувань пускового шнура. Система Easy Start System Pro на моделях 126 та 130 забезпечує плавний запуск кущоріза за невеликих зусиль.

Потужний двотактний двигун

Моделі 130, 140 та 151 оснащені двигунами з низьким рівнем викидів і, відтак, вони більш екологічні. Ці енергоефективні двигуни підкупають своєю високою потужністю та, відповідно, різальною здатністю. Крім того, завдяки повітряному очищенню камери згоряння у пристрої більше не залишається залишків відпрацьованих газів. А це говорить про зменшення викидів CO2 приблизно до 45 %, більшу потужність та менше споживання бензину.

Читайте також: Бензинові мотокоси AL-KO: вся справа в деталях

Без непотрібного технічного догляду

Усі нові бензинові мотокоси solo by AL-KO мають абсолютно герметичну кутову передачу, оснащену мастилом на весь термін служби. Це робить утомливий процес розбирання коробки для додання мастила непотрібним, завдяки чому кутова передача не потребує додаткового технічного обслуговування. Ще одна перевага повністю герметичної кутової передачі – можливість працювати безпосередньо біля водойм, як-от річка чи озеро, оскільки волога ззовні, певна річ, у пристрій проникнути не може.

Частина моделей оснащена рукояткою велосипедного типу.
Частина моделей оснащена рукояткою велосипедного типу.

Шпулька для волосіні Fast and Easy

Шпулька Fast and Easy на всіх моделях дозволяє легко заправляти та намотувати волосінь без необхідності відкриття її коробки. Для цього просто прокрутіть шпульку так, щоб заглиблені лінії співпадали зі стрілками. Після цього просуньте волосінь крізь отвір, поки вона не виглядатиме з іншого боку на таку саму довжину. Насамкінець, просто поверніть поворотну голівку у нижньому боці, доки з обох боків не буде видно приблизно 15 см волосіні.

Читайте також: Бензин або електрика: 4 види косильної техніки для різних ділянок

Зручний дизайн бензинової техніки

Крім добре відомого та привабливого дизайну від solo by AL-KO, кущорізи підкупають своєю високою потужністю та легкою вагою. До того ж усі пристрої мають м’які на дотик ручки Soft Touch та зручний ергономічний подвійний плечовий ремінь із м’якою підкладкою.

Бензинові пристрої з двотактними двигунами прості в технічному обслуговуванні і безпечні під час роботи біля води.
Бензинові пристрої з двотактними двигунами прості в технічному обслуговуванні і безпечні під час роботи біля води.

Для кращого утримання під час роботи моделі 140 B та 151 B мають додаткову широку велосипедну рукоятку, яка забезпечує більшу стабільність та легке утримання кущорізу в потрібному напрямку. Крім того, найпотужнішу модель із нового асортименту – модель 151 B оснащено професійною антивібраційною системою, яка забезпечує вібростійку роботу пристрою.

Продукція solo by AL-KO пропонується обраними партнерами компанії з роздрібної торгівлі, які мають власні станції технічного обслуговування та консультаційні центри. Крім того, у клієнта є можливість замовити будь-які пристрої в інтернет-магазині AL-KO. Продаж та інструктаж здійснюються уповноваженими партнерами із роздрібної торгівлі solo by AL-KO.

Про компанію AL-KO

Група компаній AL-KO Kober Group зі своїми підрозділами «Gardentech», «Airtech» та «Automotive» входить у число провідних світових виробників серед середніх підприємств Німеччини. В сучасному підприємстві з усталеними традиціями з головним офісом у Кеці поблизу міста Аугсбург працюють приблизно 2600 співпрацівників, і воно має понад 30 філій у всьому світі.

У 2020 році товарообіг AL-KO Kober Group склав близько € 500 млн. До членів Правління інноваційної групи компаній, яка цього року відсвяткувала 90 років свого існування, входять генеральний директор Петер Кальтенштадлєр та головний операційний директор Крістіан Штелє. Те, що у 1931 році розпочалося як Невеличкий ковальський цех, який був заснований у 1931 році, перетворився у 2021 році на світовий технологічний концерн. При цьому майбутній відомий слоган Quality for Life і тоді, і сьогодні означав унікальну якість продукції та послуг компанії AL-KO. Більше інформації про це шукайте на сайті www.al-ko.com.

AL-KO Kober Group є частиною мережі Primepulse. Primepulse SE – це динамічно зростаюча холдингова компанія, що знаходиться в Мюнхені. У центрі її уваги – технологічно-орієнтовані підприємства, що діють на перспективних ринках. Світовий річний оборот групи компаній склав близько € 1 млрд, а штат працівників складає понад 5000 чоловік.

Компанія Primepulse застосовує довгостроковий, ціннісно-орієнтований підхід у питаннях своїх інвестицій і позиціонує себе як стратегічного партнера свого концерну. Вона активно підтримує концерн у його амбіціях розвитку та цифровій трансформації. На чолі компанії Primepulse стоять Клаус Вайнман, Раймонд Кобер та Штефан Кобер, засновники Cancom SE, включеної до індексу MDAX.