Дружна родина: акумуляторні інструменти із серії EnergyFlex

Дружна родина: акумуляторні інструменти із серії EnergyFlex

Ми презентуємо серію «зелених» акумуляторів нового покоління, які не потребують використання кабелю, працюють тихо та без вихлопних газів.

З обладнанням на акумуляторах новітнього покоління роботи в саду стали набагато зручніші, екологічніші та більш тихі. Для виконання обрізки і прибирання листя компанія AL-KO пропонує ланцюгові пили, висоторізи, газонокосарки і тримери із серії акумуляторів EnergyFlex.

Літій-іонний акумуляторний блок – серце родини

Інноваційний літій-іонний акумуляторний блок 40 V/4,0 Ah – це серце акумуляторної родини ЕnergyFlex. Це означає, що всі без винятку ручні інструменти AL-KO сумісні з однією і тією ж батареєю. Наприклад, ви купуєте газонокосарку з акумуляторним блоком 40 V/4,0 Ah та використовуєте його потім і для інших пристроїв. Для повного зарядження акумулятору необхідно всього 2 години, а про розрядження він завчасно сповіщає власника через світлодіодний індикатор.

Акумулятор відновлює свої сили за 2 години в підзарядній станції

Рекомендація: Виробники рекламують акумуляторні продукти високої напруги. Проте це не рівнозначно тривалому строку служби! Зверніть увагу, купуючи, на зазначену потужність в ампер-годинах (А-г): чим більше дане число, тим довше буде слугувати акумулятор і тим вище у нього вміст енергії.

Ланцюгова пилка CS 4030 – потужна

Акумуляторна ланцюгова пилка CS 4030 відповідає за виконання радикальних завдань у саду: нарізання дров, а також спилювання та валку дерев. Максимально точна, із гарнітурою довжиною 30 см, вона дозволяє проводити важкі роботи завдяки швидкості ланцюга від 17 м/сек. та високим тягловим зусиллям.

Ланцюгову пилу використовують в основному для нарізки дров, а також для спилювання дерев

Автоматичне змащування ланцюга, а також його монтаж без використання інструменту забезпечують безперебійну роботу. Гальмівна система і ручна захисна скоба швидко зупиняють роботу ланцюга і таким чином гарантують максимальну безпечність експлуатації інструмента.

Акумулятори 40 V/4,0 Ah підходять для всіх ручних інструментів серії EnergyFlex

Багатофункціональний інструмент MT 40 – універсал

За допомогою відповідного змінного обладнання Multitool MT 40 можна косити, робити обрізку на висоті і стригти живопліт. До основного інструмента потрібно просто придбати насадку у вигляді тримера з додатковим руків’ям, косу з лезом і шпулю з волосінню, садові ножиці, а також висоторіз.

Читайте також: Легкість у новому вимірі: акумуляторний пояс для Energy Flex та Power Flex

Якщо вам потрібно обрізати високе дерево, достатньо буде просто встановити додатковий вал для роботи з висоторізом, і ви виграєте до 70 см довжини в живоплоті. За допомогою садових ножиць можливі роботи з висотою до 3,5 м, а з висоторізом – до 4 м.

Газонокосарка Moweo – три силача і один малюк

Серія Moweo – це прекрасна альтернатива бензиновим газонокосаркам, при цьому дана техніка доволі мобільна і потужна. Три моделі 42.0 Li, 46.5 Li і 46.5 Li SP призначені для середніх за розміром садів. Завдяки ширині захвату від 42 до 46 см можна обробляти зелені ділянки до 500 м2. Міцний сталевий корпус зовні компактний і його легко чистити.

Акумуляторна газонокосарка – це свобода переміщення і достатня потужність

Колеса на шарикопідшипниках, травозбірник великого об’єму з навіскою ЕasyClick та індикатором рівня, а також гумова накладка на ручці полегшують роботу. Що стосується регулювання висоти зрізу, то у моделей 46.5 Li та 46.5 LiSP є семикратне налаштування осей та окремих колес. Крім того, в розпорядженні Moweo 46.5 LiSP є 1-ступеневий привід на задні колеса і запасний акумулятор для більш тривалої роботи.

Читайте також: 5 критеріїв для вибору колісної газонокосарки

Moweo 3.85 Li підходить для маленьких садів. Ширина захвату даної косарки – 37 см. Пластмасовий корпус важить усього 17 кг і легко транспортується, що добре для спини. Окрім того, за допомогою зручного та швидкодіючого механизму ви можете просто скласти косарку, і вона не буде займати багато місця.

Тример GT 4030 – філігранний

Подолати таку проблему, як зависока трава уздовж країв газону, на доріжках, а також навколо дерев, кущів і клумб, допоможе акумуляторний тример GT 4030. З його допомогою ви можете легко доглядати за кантиками галявин і досягати важкодоступних місць, економлячи сили. Працює тример без вібрації.

З тримерами набагато простіше доглядати за кромкою газону

Вони мають зручну вагу, що забезпечує надійну стрижку в будь-якому положенні. Ніж довжиною 55 см заточений ідеально для рівного зрізу. А захисний чохол служить одночасно і кріпленням до стіни.

Збалансовані по вазі садові ножиці зроблять стрижку живоплоту легким завданням

Садові ножиці HT 4055 – стильні

Для того щоб швидко привести до ладу живопліт, підійдуть стильні і практичні акумуляторні ножиці HT 4055. Вони мають зручну вагу, що забезпечує надійну стрижку в будь-якому положенні. Ніж довжиною 55 см заточений ідеально для рівного зрізу. А захисний чохол служить одночасно і кріпленням до стіни.

Читайте також: Живопліт в саду: завжди в гарній формі завдяки кущорізам AL-KO

Повітродувка LB 4060 – чепурун

Зів’яле листя, квіти та інші непривабливі частини рослин на газоні, клумбах і доріжках – це робота для ручної акумуляторної повітродувки LB 4060. Вона обладнана різними насадками і безступеневим індукційним регулятором, що забезпечує сильний обдув об’ємом продукування до 330 м3/с. Таким чином ваш сад доволі швидко стане знову чистим.

Повітродувки оснащені насадками для виконання різних функцій

Більше інформації про серію акумуляторних інструментів EnergyFlex від AL-KO ви знайдете в нашому інтернет-магазині.