Сімейство Easy Flex: базова серія легкої акумуляторної техніки AL-KO

Сімейство Easy Flex: базова серія легкої акумуляторної техніки AL-KO

Акумуляторна техніка все сильніше витісняє бензинові та електричні пристрої різного класу, включно з побутовими і професійними моделями. Купівля акумулятора дозволяє придбати до нього кілька сумісних пристроїв. На сьогодні випущено цілі лінійки акумуляторних продуктів різної потужності, орієнтовані на різних клієнтів. Ми ж представляємо вам легку акумуляторну серію Easy Flex, що включає більше десяти корисних садових пристосувань AL-KO.

Світлодіодні індикатори дають можливість оцінити рівень заряду акумулятора.
Світлодіодні індикатори дають можливість оцінити рівень заряду акумулятора.

Про переваги акумуляторної техніки сказано вже чимало. Пристрої на потужних автономних батареях працюють без використання проводів і подовжувачів, не виділяють вихлопних газів та інших неприємних запахів і не видають сильного шуму. Вони порівняно легкі, прості і зручні в обслуговуванні і за високої потужності не потребують додаткового змащування двигуна або очищення паливних фільтрів.

Працювати з літій-іонними акумуляторами побутового класу краще в прийнятному діапазоні температур – від +5 до +35 °C. Для живлення серії садових пристроїв застосовують сумісні батареї, які не мають ефекту пам’яті.

Залежно від потреб садівників і розміру ділянки AL-KO пропонує три лінійки акумуляторної садової техніки – серію Easy Flex із акумуляторами на 20 В, а також більш потужні сімейства – Energy Flex на 40 В і Power Flex на 42 В. Давайте познайомимося з молодшою лінійкою побутових пристосувань Easy Flex.

Основа серії Easy Flex – акумуляторна газонокосарка 34.8 Li

Акумуляторна серія Easy Flex розрахована на потреби власників невеликих ділянок, які використовують садову техніку і аксесуари час від часу. Можна сказати, що це класичний набір пристроїв для тих, хто раз на декілька днів звик бувати на дачі площею 5-6 соток.

Акумуляторна газонокосарка 34.8 Li працює на двох 20-вольтових батареях.
Акумуляторна газонокосарка 34.8 Li працює на двох 20-вольтових батареях.

У базовий комплект системи повинні входити:

  • Акумулятори з напругою живлення 20 В – B 50 Li на 2,5 А-год. (енергоємність – близько 50 Вт-год.) або B 100 Li на 5,0 А-год. (близько 90 Вт-год.). Вага батарей – всього 350 г і 650 г відповідно.
  • Зарядний пристрій для серії Easy Flex надає можливість заряджати тільки один акумулятор (модель C 30 Li, 3 А) або відразу два (модель C 60 Li, 6 А). Зарядка C 30 Li на один акумулятор заряджає до повної ємності мінімальну батарею B 50 Li на 2,5 А-год. приблизно за 50 хвилин.

Придбати акумулятори та зарядні пристрої можна окремо або в наборі з будь-яким з пристроїв серії. Однак тим, хто передусім зацікавлений у догляді за газоном, зручніше буде купити акумуляторну газонокосарку 34.8 Li. У комплект із цим пристосуванням входять дві батареї і подвійний зарядний пристрій. Крім газонокосарки комплектні набори з батареєю і зарядним пристроєм поставляються для тримера GT 2000 і кущоріза HT 2000.

Читайте також: Акумуляторна технологія AL-KO: як визначити ефективність акумуляторної техніки

Базова газонокосарка 34.8 Li розрахована на догляд за газоном площею до 2 соток. Пристрій із корпусом з якісного поліпропілену має ширину захвату 34 см і оснащений 30-літровим травозбірником.

Базовий набір для догляду за невеликим газоном – акумуляторна газонокосарка 34.8 Li і сумісний тример GT 2025 із серії Easy Flex.
Базовий набір для догляду за невеликим газоном – акумуляторна газонокосарка 34.8 Li і сумісний тример GT 2025 із серії Easy Flex.

Тример, кущоріз і висоторіз – 3 корисних розширення Easy Flex для роботи в саду

Для збільшення можливостей серії Easy Flex компанія AL-KO пропонує найбільш затребувані садові пристосування, які працюють на тих самих 20-вольтних акумуляторах. Йдеться про тримери, які часто докуповують в пару до газонокосарки, і техніку для формування крони дерев і чагарників. Вибрати можна з декількох моделей:

  • Тример із шириною захвату 25 см потрібен для стрижки крайок газону та догляду за декоративними злаками в складних місцях – під лавками, біля дерев, парканів і клумб. Модель GT 2000 поставляється у вигляді набору з акумулятором і зарядним пристроєм, а GT 2025 – можна купити окремо, без акумулятора.
  • Кущоріз для стрижки живоплотів і окремих кущів теж можна купити у вигляді комплекту HT 2000 з батареєю і зарядним пристроєм. Інший варіант – віддати перевагу моделі без акумулятора HTA 2050. Її перевага – в довгій телескопічній штанзі, яка дозволяє людині стандартного зросту доглядати за рослинами на висоті 3,5 м.
  • Висоторіз CSA 2020 на аналогічній телескопічній штанзі знадобиться для обрізки і формування крони високих дерев. Пристрій у повній комплектації важить всього 3,4 кг.
Кущоріз HT 2000 можна купити у вигляді готового комплекту з акумулятором і зарядним пристроєм.
Кущоріз HT 2000 можна купити у вигляді готового комплекту з акумулятором і зарядним пристроєм.

Корисні аксесуари: додаткові можливості серії Easy Flex

Обприскувач PS 2035 стане в пригоді для обробки рослин агрохімікатами.
Обприскувач PS 2035 стане в пригоді для обробки рослин агрохімікатами.

Крім основних садових пристроїв аматорську серію акумуляторної техніки Easy Flex можна доповнити корисними речами, які полегшать догляд за садом і присадибною територією.

  • Обприскувач PS 2035 із баком на 3,5 л знадобиться для захисної обробки і позакореневого живлення рослин. На мінімальному акумуляторі ємністю 2,5 А-год. пристрій може працювати протягом 9 годин.
  • Шабельна пила HS 2015 потрібна для швидкого обрізання гілок товщиною до 6 см. У комплекті з акумулятором пристрій важить всього 1,35 кг, що дозволяє легко управляти пилкою одною рукою.
  • Мийка високого тиску PW 2040 – інструмент для простого і швидкого миття доріжок, терас, вікон і садового обладнання. Насадка з різними форсунками 5 в 1, високі показники потужності і продуктивності (тиск – до 22 бар, продуктивність – до 120 л/год.), піноутворювач із баком для мийного засобу і можливість забору води з різних джерел (відкрита ємність, пластикова пляшка або велика водойма) роблять цей пристрій дійсно незамінним.
  • Очисник швів MB 2010 – дивний винахід для вичищення швів на мощених майданчиках і дерев’яних терасах. Чудове рішення для наведення порядку.
  • Світлодіодний прожектор WL 2020 – зовсім нестандартне розширення функціональності серії Easy Flex. На заряді батареї ємністю 2,5 А-год. пристрій здатний світити до 5,5 год.
Акумуляторна мийка високого тиску PW 2040 допоможе швидко і просто привести до ладу велосипед.
Акумуляторна мийка високого тиску PW 2040 допоможе швидко і просто привести до ладу велосипед.

Читайте також: Акумуляторна серія Easy Flex: топ-5 корисних аксесуарів для роботи в саду

Купити акумуляторне садове обладнання, а також батареї і зарядні пристрої з серії Easy Flex можна в онлайн-магазині AL-KO та у дилерів компанії.

Олексій Васильченко

Блогер і журналіст, експерт у сфері садової техніки, будівельних технологій та приватного домогосподарства.

Залишити відповідь