Садові насоси та насосні станції AL-KO: використовуйте воду раціонально

Садові насоси та насосні станції AL-KO: використовуйте воду раціонально

Вода – це еліксир життя. З неї починається ріст і розвиток. Але вода є природним ресурсом, який вичерпується. І саме питної води стає все менше. Виправити ситуацію допоможе, наприклад, використання дощової води для таких задач, як змив у туалетах, очисні роботи або догляд за садом. Це збереже водні ресурси і зменшить ваші витрати. Ми покажемо, як оптимізувати споживання води за допомогою насосних станцій та інших насосів ALKO.

1. Насосні станції для господарсько-питного водопостачання в будинку і саду

Насосна станція – це безперебійна подача води та економія витрат в одному приладі. Якщо ви хвилюєтесь за екологію, рекомендуємо забезпечувати свій дім і сад технічною водою за допомогою такої насосної станції, як AL-KO HW 6000FMS Premium.

Насосна станція забезпечує безперебійну подачу води у будинку і зменшує її витрати

Цілеспрямовано подавайте дощову і технічну воду туди, де вона необхідна: для змивання в туалетах, миття машини чи для поливу саду. З максимальним тиском у 6 бар подається 6 000 л/год. Преміум-моделі мають у собі вбудований захист від сухого ходу, яка вберігає насосну станцію від пошкоджень за відсутності води.

Для швидкого та ефективного очищення водойми не обійтися без заглибного насоса AL-KO

Читайте також: Компост у саду: як зі скошеного газону і опалого листя отримати корисне добриво

Високий тиск забезпечує багатоступеневе транспортувальне обладнання. Працюють насоси тихо та ефективно. Продумана електроніка насосів, які під час забору води автоматично вмикаються і знову вимикаються, контролює робочий тиск у резервуарі та повідомляє оператора про актуальний робочий стан обладнання.

2. Садові насоси для екологічно чистого поливу саду

Насоси – це ідеальний помічник у саду. Просто подайте чисту воду із ставка, струмка, бочки для дощової води або із свердловини та запустіть дощувальну установку або садовий душ. Тепер ви можете полити рослини або прийняти освіжний душ. А крім того, приємно, що насос AL-KO Jet 3600 Easy працює доволі тихо.

Читайте також: Мульчування рослин: використовуємо садові аксесуари AL-KO для прикрашування грядок і клумб

3. Заглибні насоси для ретельного відведення води

Басейни для плавання та садові ставки – це життєдайні садові аксесуари, проте, щоб їх почистити, доведеться періодично викачувати з них воду. За допомогою заглибних насосів зробити це набагато легше та швидше. У надзвичайних ситуаціях, таких як затоплення, справжніми помічниками є заглибні насоси для брудної води з продуктивністю мінімум 7000 л/год.

Поливати газон або клумби економніше, якщо брати воду зі ставка за допомогою садового насоса AL-KO

Якщо ви хочете поєднати переваги заглибних насосів для чистої технічної та брудної води, варто вибрати комбіновану універсальну модель AL-KO TWIN 14000 Premium. Проста перестановка основи на насосі створює умови як для швидкого відкачування брудної води, так і для поверхневого відкачування чистої води.

Ви шукаєте екологічно чисту систему водопостачання? Просто зазирніть до нашого інтернет-магазину і знайдіть свій ідеальний насос.

Залишити відповідь