Новий відеоблог AL-KO: як заробити на садовій техніці. Почни свій бізнес із нами!

Новий відеоблог AL-KO: як заробити на садовій техніці. Почни свій бізнес із нами!

«АЛ-КО Кобер» оголошує акцію на підтримку малого бізнесу і приватних підприємців, які вирішили заробити на садових послугах та косінні газонів. Підписуйтесь на наш відеоблог на YouTube і отримуйте призи за найкращі запитання, цікаві коментарі та іншу активність.

Учасники, які здійснять покупку в офіційному інтернет-магазині AL-KO на суму понад 20 000 гривень, отримають безкоштовну допомогу від керівника відділу електронної комерції AL-KO в налаштуванні сайту з функціональністю інтернет-магазину. Щоб дізнатися умови акції, доскрольте до кінця сторінки.

Як заробити на косінні і скарифікації газонів

На офіційному YouTube-каналі AL-KO з’явилися відеоролики, записані за участю Олександра Нехорошева – експерта, який надає послуги з догляду за газонами за допомогою садової техніки AL-KO.

Техніку AL-KO і solo by AL-KO можна використовувати для різних цілей. І якщо моделі аматорського або побутового класу обмежені в плані максимальних щоденних навантажень, то напівпрофесійну і професійну техніку можна застосовувати для надання послуг.

Для професійного догляду за газонами ми рекомендуємо пристрої, які не кожен може мати в господарстві. Наприклад, скарифікатор із металевим корпусом solo by AL-KO 518 орієнтований саме на регулярну багатогодинну експлуатацію на початку і в кінці сезону. Без весняної та осінньої скарифікації отримати смарагдовий газон не вийде, тому запит на професійну обробку трави дуже затребуваний. Як на цьому заробити, ви можете дізнатися з відео.

Ще один спосіб отримати прибуток шляхом надання садових послуг – використовувати надійну мотокосу, яка підійде для косіння на дачних ділянках, на ділянках комунальної власності (прибудинкова територія в багатоквартирних будинках) і навіть в організаціях, які займаються професійним косінням. У цьому відео Олександр Нехорошев розповідає, чим відрізняється мотокоса початкового рівня AL-KO 116 B від потужного професійного пристрою solo by AL-KO 154, який знадобиться професіоналам.

Почни свій бізнес із AL-KO: акція для підписників і клієнтів

«АЛ-КО Кобер» готова надати максимальну допомогу і сприяти всім приватним компаніям та індивідуальним підприємцям, які вже працюють в сфері садових послуг або тільки планують цим займатися. У наших відео ми будемо продовжувати розповідати про те, як і за допомогою яких інтернет-ресурсів можна рекламувати свої послуги і де знайти клієнтів, зацікавлених у догляді за газоном.

Тільки для наших підписників і клієнтів доступні такі можливості.

  • Безкоштовна настройка сайту. Підписники відеоблогу AL-KO, які здійснять покупку на суму понад 20 000 гривень, можуть розраховувати на безкоштовну установку і настройку шаблону сайту на садово-дачну тематику з функціональністю інтернет-магазину. Не пропустіть шанс вчасно почати свій бізнес.
  • Знижка і консультація від експерта. За краще запитання в коментарях до нашого відео ви можете отримати безкоштовну консультацію з професійного догляду за газоном від Олександра Нехорошева або знижку на його послуги.
  • Участь у відеоблозі AL-KO. Якщо у вас є ідеї, побажання і пропозиції з приводу спільних зйомок відео для YouTube-каналу AL-KO Україна, пишіть про це в коментарях. Із задоволенням розглянемо вашу пропозицію і створимо ролик, який покаже вас як експерта.

Щоб підписатися на YouTube-канал, перейдіть за посиланням. Замовити аматорську або професійну техніку AL-KO і solo by AL-KO можна в онлайн-магазині.

Читайте також: «АЛ-КО Кобер» стала офіційним представником Briggs&Stratton
Читайте також: «АЛ-КО Кобер» оголошує про запуск електронного Гарантійного талона

Dmytro Romanchenko

Керівник відділу електронної комерції представництва АЛ-КО в Україні.

Залишити відповідь