Гідравлічний дровокол AL-KO: ідеальний помічник в заготівлі дров

Гідравлічний дровокол AL-KO: ідеальний помічник в заготівлі дров

Якщо будинок обігрівається дровами, їжа готується на дров’яній печі, домочадці вечорами люблять зібратися біля каміна, заготівля палива стає важким випробуванням для глави сім’ї. Щоб не переплачувати за готове паливо і не віддавати всі сили роботі з сокирою, доцільно дровокол гідравлічний купити в спеціалізованому магазині.

Підвищеним попитом у українських споживачів користується побутової дровокол AL-KO. Це справжній залізний дроворуб. Він зручний в експлуатації, простий в обслуговуванні, невтомний, компактний.

Дровокол горизонтальний
Дровокол AL-KO зручний в єксплуатації, простий в обслуговуванні, компактний.

Влаштування та принцип роботи електричного дровокола

Робочі вузли:

 • станина (рама, підстава);
 • електромотор;
 • гідравлічний насос;
 • гідравлічний циліндр;
 • бак з маслом;
 • спрямовувачі;
 • клиноподібний ніж;
 • система управління і безпеки.
Додадкова насадка на дровокол

Для зручності експлуатації машина комплектується опорними ніжками та колесами.

Електродвигун запускає в роботу гідравлічну систему. Під тиском масла циліндр надає рух упору або ножу. Цурка притискається до леза ножа і розколюється надвоє. Додатково можна придбати насадку, що розколює заготовки на чотири частини.

Дровокол управлінняЯкщо цурка занадто тверда, сукувата, кручена, прикладеного зусилля може бути недостатньо для розколювання. Тоді циліндр зупиняється, двигун знижує обороти, не перегрівається.

Дровокол гідравлічний управляється одночасно двома руками. Одна вмикає двигун, друга – пружинний важіль гідроциліндра. Блок управління знаходиться в протилежному від ножа кінці станини. Таким чином, травматизм при роботі зводиться практично до нуля.

Дровокол AL-KO: переваги

Німецькі дровоколи Україна вибирає за їх надійність, економічність та практичність:

 • Мінімум фізичних зусиль. Навантаження на спину і руки – лише вага чурбака. Керування в положенні стоячи.
 • Висока продуктивність. На перший погляд процес проходить повільно і в короткий проміжок часу сокирою можна нарубати більше полін. Але на довгому часовому відрізку людина втомлюється, сповільнюється, зупиняється. Механізм працює безперервно, роблячи за день те, на що дроворубові знадобиться тиждень.
 • Гідравлічний колун простий за влаштуванням, тому рідко ламається й швидко ремонтується.
 • Агрегат розколює надвоє колоди діаметром до 250 мм. Товсті заготовки наколюються. Їх доводиться кілька разів перевертати на станині, щоб розщепити.
 • Дровокол електричний не вимагає спеціальних навичок роботи. Досить діяти за інструкцією і дотримуватися техніки безпеки.
 • Після закінчення заготівлі дров пристрій складається й компактно зберігається.
 • На німецький дровокол ціна доступна, а модельний ряд дозволяє підібрати підходящий по продуктивності та вартості агрегат.

Читайте також: Корисні поради AL-KO: як використовувати зелені відходи

Види дровоколів AL-KO

По типу конструкції розрізняються пристрої:

 • Горизонтальні. По столі переміщується каретка з упором, що просуває цурку до ножа. Система управління встановлена ​​на корпусі. Довжина колод обмежена. Так, в станину AL-KO LSH 370/4 можна помістити поліно завдовжки до 370 мм, а LSH 520/5 і KHS 5204 працюють з відрізками до 520 мм.
Дровокол горизонтальний
Упор просуває цурку до ножа
 • Вертикальні. Колода встановлюється комлем на підставку, а гідравлічна система зверху підводить до нього ніж. У вертикальному стані колода утримується рухливими затискачами, на яких встановлені обидві кнопки управління. Моделі AL-KO LSV 550/6 і AL-KO LSV 560/8 колють заготовки довжиною до 550 мм. Моделі LHS 6000, LHS 7000 працюють з колодами до 1040 мм.

  Дровокол вертикальний
  Колода поміщається на підставку, ніж підводиться зверху.

Вибір моделі

Виходячи з потреби в дровах, дровокол купити можна з мінімальним енергоспоживанням або більш потужний. Короткі полінця з хвойних і плодових дерев використовуються для розпалювання вугільних печей. Їх потрібно не багато, тому підійде дешевий LSH 370/4 з потужністю двигуна 1500 Вт. Він коле деревину з силою 4 т і працює при напрузі до 230 В.

Від побутової мережі працюють AL-KO KHS 5204 і LSH 520/5 з двигуном потужністю 2200 Вт й силою тиску 5 т. Вони справляються з березою, дубом. Їх купують, якщо в будинку є камін, часто використовується кам’яна піч барбекю або яма для багаття. Якщо купити несортову паливну деревину і розпиляти колоди мотопилою на заготівки потрібної довжини, можна істотно заощадити бюджет на паливо.

У вертикального LSV 550/6 з двигуном 2700 Вт сила розколювання становить 6 т. А у LSV 560/8 – 8 т. Потужність його двигуна 3300 Вт, працює від змінного струму до 400 В. Ця техніка використовується на малих і середніх підприємствах.

Надійний дровокол купити в Україні можна в офіційному магазині AL-KO Smart Garden. Тут ви придбаєте оригінальну техніку німецького виробництва з гарантійним сертифікатом на 3 роки.

Телефонуйте, консультуйтеся, купуйте ефективні дроворуби в AL-KO Smart Garden!

Dmytro Romanchenko

Керівник відділу електронної комерції представництва АЛ-КО в Україні.

Залишити відповідь